FUTBOL
Giriş Tarihi : 17-10-2022 09:45   Güncelleme : 17-10-2022 09:51

Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur heyecanı başlıyor

Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur heyecanı başlıyor

Ziraat Türkiye Kupası'nın 3. eleme turu, heyecanı yarın oynanacak maçlarla başlayacak.

18, 19 ve 20 Ekim tarihlerinde tek maç eliminasyon usulü oynanacak maçların programı şöyle:

18 Ekim Salı

13.00 Kasımpaşa-Yeni Mersin İdmanyurdu (Recep Tayyip Erdoğan)

13.30 Serik Belediyespor-Batman Petrolspor (Serik İsmail Oğan)

14.00 Altay-Efeler 09 (Alsancak Mustafa Denizli)

14.00 Ankaraspor-Pazarspor (Stadı henüz açıklanmadı)

14.00 Manisa FK-Eynesil Belediyespor (Mümin Özkasap)

15.00 Rizespor-Boyabat 1868 (Çaykur Didi)

17.30 Kayserispor-Iğdır FK (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

20.30 Adana Demirspor-Adıyaman FK (Yeni Adana)

19 Ekim Çarşamba:

13.00 Kırklarelispor-52 Orduspor FK (Kırklareli Atatürk)

13.00 Vanspor FK-Elazığ Karakoçan FK (Van Atatürk)

14.00 Bucaspor 1928-Artvin Hopaspor (Yeni Buca)

14.00 Kırşehir FK-İskenderunspor (Kırşehir Ahi)

14.00 24 Erzincanspor-Belediye Kütahyaspor (13 Şubat Şehir)

14.00 Balıkesirspor-Ofspor (Balıkesir Atatürk)

14.00 Altınordu-Sapanca Gençlikspor (Stadı henüz açıklanmadı)

14.00 Uşakspor-Gümüşhane Sportif Faaliyetler (Uşak 1 Eylül)

14.00 Nazilli Belediyespor-Arnavutköy Belediyespor (Nazilli İlçe)

14.00 Göztepe-Karaköprü Belediyespor (Gürsel Aksel)

14.00 Adanaspor-Orduspor 1967 (Yeni Adana)

14.00 Denizlispor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Denizli Atatürk)

14.00 Çorum FK-Esenler Erokspor (Çorum Şehir)

14.00 Etimesgut Belediyespor-68 Aksaray Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.00 Keçiörengücü-Diyarbekirspor (Aktepe)

14.00 Şanlıurfaspor-Karaman FK (Şanlıurfa 11 Nisan)

15.00 Boluspor-Fethiyespor (Bolu Atatürk)

17.00 Samsunspor-Muş 1984 Muşspor (Yeni 19 Mayıs)

19.00 Hatayspor-Düzce Cam Düzcespor (Yeni Hatay)

21.00 Galatasaray-Kastamonuspor (Nef)

20 Ekim Perşembe:

13.00 Gençlerbirliği- Niğde Anadolu FK (Eryaman)

14.00 Tuzlaspor-Bursa Yıldırımspor (Sancaktepe 15 Temmuz)

14.00 Menemen FK-Bulvarspor (Menemen İlçe)

15.00 Yeni Malatyaspor-BC Group Ağrı 1970 (Yeni Malatya)

17.30 Giresunspor-Amasya FK (Çotanak)

20.30 Gaziantep FK-Sarıyer (Kalyon)

AdminAdmin