Spor Toto 1.Lig
Giriş Tarihi : 26-08-2022 11:59   Güncelleme : 31-08-2022 22:37

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı

Futbolda heyecan Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1.Lig ve TFF 2. Lig'de oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Spor Toto Süper Lig:

26 Ağustos Cuma:

21.00 Gaziantep FK-Fraport TAV Antalyaspor (Yeni Hatay)

27 Ağustos Cumartesi:

19.15 Fatih Karagümrük-Ankaragücü (Atatürk Olimpiyat)

21.45 Adana Demirpsor-Ümraniyespor (Yeni Adana)

21.45 Alanyaspor-İstanbulspor (Alanya Oba)

28 Ağustos Pazar:

19.15 Kasımpaşa-Hatayspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

19.15 Kayserispor-Giresunspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

21.45 Trabzonspor-Galatasaray (Şenol Güneş Spor Kompleksi)

29 Ağustos Pazartesi:

19.15 Arabam.com Konyaspor-Fenerbahçe (Eskişehir Yeni)

21.45 Beşiktaş-Demir Grup Sivasspor (Vodafone Park)

Spor Toto 1. Lig:

26 Ağustos Cuma:

21.00 Eyüpspor-Yeni Malatyaspor (Eyüp)

27 Ağustos Cumartesi:

17.00 Manisa FK-Denizlispor (Mümin Özkasap)

19.15 Erzurumspor FK-Samsunspor (Erzurum Kazım Karabekir)

21.45 Boluspor-Altınordu (Bolu Atatürk)

28 Ağustos Pazar:

17.00 Bodrumspor-Adanaspor (Bodrum İlçe)

17.00 Bandırmaspor-Göztepe (Bandırma 17 Eylül)

19.15 Gençlerbirliği-Pendikspor (Eryaman)

21.45 Altay-Keçiörengücü (Alsancak Mustafa Denizli)

29 Ağustos Pazartesi:

21.00 Sakaryaspor-Tuzlaspor (Yeni Sakarya Atatürk)

2. Lig:

Beyaz Grup:

28 Ağustos Pazar:

16.30 Düzcespor-Ankaraspor (Düzce 18 Temmuz)

17.00 İnegöslpor-Bayburt Özel İdare Spor (İnegöl İlçe)

17.00 Arnavutköy Belediyespor-Sivas Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

17.00 Somaspor-Batman Petrolspor (Soma Atatürk)

17.00 Nazilli Belediyespor-Afyonspor (Nazilli İlçe)

20.00 Şanlıurfaspor-Çorum FK (11 Nisan)

20.00 24 Erzincanspor-Tarsus İdman Yurdu (Erzincan 13 Şubat Şehir)

20.00 Menemen FK-Esenler Erokspor (Menemen İlçe)

20.00 Isparta 32-Amed Sportif Faaliyetler (Isparta Atatürk)

Kırmızı Grup:

27 Ağustos Cumartesi:

17.00 Ankara Demirspor-Kırşehir Belediyespor (TCDD Ankara Demirspor)

20.00 Karacabey Belediyespor-Bucaspor 1928 (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

28 Ağustos Pazar:

16.00 Adıyaman FK-1461 Trabzon (Adıyaman Atatürk)

16.00 Vanspor-Pazarspor (Van Atatürk)

16.30 Zonguldak Kömürspor-Fethiyespor (Karaelmas K.Köksal) (Ev sahibi takım seyircisiz)

16.30 Kastamonuspor-Serik Belediyespor (Gazi)

17.00 Kocaelispor-Weecoins Kırklarelispor (Belediye Derincespor Doğal Çim)

17.00 Etimesgut Belediyespor-Sarıyer (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

20.00 İskenderunspor-Balıkesirspor (Yeni Hatay)

20.00 Diyarbekirspor-Uşakspor (Diyarbakır)
 

AdminAdmin