https://www.yurtspor.com/files/uploads/user/de584085097dbcc290d237ea48ccd97c-38d4b94fa45438fbac53.png
Ercüment Tunçalp

Neşeniz daim olsun !

26-11-2022 22:01 3725 kez okundu.

Yine beklenen oldu ve güç olarak hiç dengimiz olmayan bir rakibe daha yenildik. Çekirdekçilerin itiraz ihtimaline karşı bunun altını dolduralım.

Çaykur Rizespor’un sahaya çıkardığı kadroda buluna Alper Potuk ve Emircan Altıntaş muadili futbolcumuz var mı ?

İki sezon süperlig kadromuzda yer verdiğimiz Sefa Yılmaz’ın benzeri var mı ?

Daha ileri gidiyorum; rakibin kulübede oturttuğu ve sonradan oyuna dahil ettiği Farouk Miya ve Kubilay Kanatsızkuş ayarında bir oyuncumuz var mı ?

Sakın çocuklara kimse kızmasın, kadronun gücü bu kadar…     

Dört aydır aynı şeyleri söylüyoruz, yancılardan da hep tersini dinliyoruz.

Gerçek taraftar seri yenilgiler sonrası kahrolur, kulübü için bir şeyler yapmanın gayreti içinde olur.

Bizde öyle mi ?

Ben söylemeyeyim, eğlencenin derecesine you tube üzerindeki maç sonu yayınlarını seyrederek sizler karar verin…

Arkadaşlar için maç bahane, sosyalleşme şahane !

“Her sonun bir başlangıcı vardır” diyerek sallıyorlar; “işte bu hafta çıkışa ve uçuşa geçiyoruz” diyerek keyif almayı sürdürüyorlar…

Yine olmuyor, her hafta sonu aynı plağı başa alıp tekrar tekrar döndürüyorlar !    

Yahu arkadaş, bu kötü sonuçlar bir insanın yüzüne, beden diline hiç mi yansımaz ?

Sosyal medya hesaplarında Rizespor’u 4 farklı yeneceğimize inandırılmış taraftarlarımıza rastlıyorum. “1-0 olsun bizim olsun” aşamalarını da geçmişler !  

Nasıl beceriyorsunuz, programlarda esas bunu anlatsanıza…

Bu motivasyonu sağladığınız kaynağı bize de göstersenize…

Ya da Gençlerbirliği düşmüş kalkmış sizi ilgilendirmiyorsa kendinize başka eğlence bulsanıza…     

Her topluluk layık olduğu şekilde yönetilir. Bu yönetim tarzı tam da sizlere uygun olduğuna göre sivri dillileri, çok konuşanları da listeden sildirin ki atış daha serbest olsun !  

Öyle ya; ya yapacaksınız ya da yıkacaksınız…

Birincisine gücünüz yetmediğine göre;

100. yıldaki tek hayırlı eyleminiz sizin gibi düşünmeyenleri silmek olsun…

Sakın söylediklerim fazla gelmesin, bu frenlenmiş hali…

Geçen hafta aleyhimize verilen penaltıda; tek pozisyonda iki defa penaltı vardı. Peki hâlâ hakeme sallamanın anlamı var mıydı ?

Düzeleceğinize hiç ihtimal vermediğim için bırakın dağınık kalsın !

Neler Söylendi?

DİĞER YAZILARI Kaloğlu'na sorular... Hasan Ağabeyi uğurlarken... Bu maçın bir galibi var ! Allah akıl fikir versin ! Bir haftada iki mutlu olay ! EURO 2024 finallerine katılmak başarı mı? Arda Çakmak falcı mı ? Kolay galibiyet Bu kaçıncı seçimli genel kurul ? Kadro değerin kadar iddian olur ! Skor değil eksik kalmak kötü ! Mücadele ve cesur futbol yeter Derinliği olmayan kadronun başarısı Futbol aklı üzerine... Çıkış sürüyor... Dünyada eşine az rastlanan... Galibiyeti kaçırdık ! Yeni sezon hayırlı olsun Böyle olacağı belliydi ! Tuhaf transferler devam ediyor Gençlerbirliği scout ekibi... Hedef kümede kalmak ! Fenerbahçe karşısında gençleri denemek ! Hayırlı uğurlu olsun ! 'Baba bizi bırakma' filmi sinemamızda ! Geçtiğimiz sezon ders olmalı ! Arda Güler'i keşfeden Gençlerbirliği'dir Aramızda şaşıran var mı? Bodrum tatili arası Sinan Kaloğlu'nun haklı çağrısı Yeni sezon öncesi manzara Letonya zaferi ! Bu kaçıncı veda ! Spor kulüplerinin şirketleşmesi Sadece alt yapı ile olmaz ! Başkan yine çark etti ! Bir sene içinde dördüncü kongre ! Zorunlu bir sezon sonu yazısı ! Sevindiğimiz şeye bakın ! Her şey son haftaya kaldı ! Küme düşmenin kalkmasına ümit bağlayanlar 6 puanlık maç bizim oldu ! Erzurumspor maçına moralli çıkacağız İşimiz giderek zorlaşıyor ! Eyüpspor galibiyeti anlamını yitirdi ! Altay'ı mutlaka yenmemiz lazım ! Dört galibiyetin birincisi geldi ! Yol kısaldı, zaman azaldı ! Eskiden olsa hoca ile 2 defa vedalaşmıştık Futbolda adalet isteyen yok ! Hâlâ o görevlerde neden kalıyorsunuz ? Kızlarımız iyi başladı Yine hayaller gerçek olmadı ! Cumhuriyetin Gençleri 100 yaşında Okan Gedikali kardeşimizi kaybettik Lige verilen ara yaramamış ! Takım olduk ! Her maç final ! Galibiyet orucunu bozduk ! Yine şansa bağladılar ! Çekirdekçilere sorular... Vay vay vay ! Ligin 2. yarısı başlıyor Bu kadar da olur mu? İroniyi de gerçek sandılar İlk yarı bitti, tiyatro devam ediyor ! Geç kaldınız ! Hani satmaya gelmemiştiniz ! En kolay şey eleştirmekmiş ! Yasağı kaldırmaya gerek kalmadı Mustafa Dalcı iyi hocadır ! Uçuş serbest ! Ligi kaybettik, parayı kaybetmeyelim ! Orada kimse var mı ? Hocam siftah ne zaman? Perşembenin gelişi çarşambadan bellidir Artık gerçeği görelim ! Zaman yok düşüyoruz ! Başkana birkaç tavsiye Gençlerbirliği Başkanvekili Kubilay Güvenç Güven olmazsa... Hani şeffaf olacaktınız ! Milli Takım hocasından inciler... Gençlerbirliği'nde kongreye doğru... Metin Hoca iyi dayandı... İlk defa mı yetersiz hakemle oynadık? Para ne için lazım ? Süper direniş ama yetmez ! Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek ! Bu kafalarla olmaz ! Gençlerbirliği'nde çekirdekçilerin istediği oldu ! Anlamak istemiyorlar ! Ligin en zayıf iki takımı... Cemalettin Kaptana yapılan haksızlık !
"" Tercüme