https://www.yurtspor.com/files/uploads/user/894a200a66c2b57205af564d6883882a-71b422153e01ea495d54.png
Yetkiner Mayda

Gençlerbirliği'nde kimse kendine pay çıkarmasın!

02-09-2022 23:18 2864 kez okundu.

Bir çok futbolcusu ayrılan, transfer yasağı nedeniyle altyapıdan gelen oyuncularla mücadele etmek zorunda kalan Gençlerbirliği, Göztepe'den puan alabildi!

Çünkü tüm olumsuzluklara rağmen Gençlerbirliği galibiyeti kaçıran taraftı.

Bu başarı önce sahada mücadele eden futbolcuların, onları maça hazırlayan teknik direktör Metin Diyadin ve ekibinin...

Başkası çıkıp da bu başarılardan kendine pay çıkarmasın...

Hafta içinde Metin Diyadin istifa kararı aldı ve antrenmana çıkmadı. Talip Çankırı onu ikna etmek için kulübe geldi. İkna edemedi.

Sonra eski başkan Niyazi Akdaş devreye girdi ve Metin Diyadin görevde kaldı.

Geçen sezon Metin Diyadin taraftarların birçoğu tarafından eleştiriliyordu. 

Şimdi ise oynattığı oyuna herkes alkış tutuyor.

Ha Gençlerbirliği bu başarısını sürdürebilir mi?

Transfer tahtasının açılması gerekli mi?

Bunun cevabını ben değil Metin Diyadin veriyor:

"Kadro yetersiz, transfer tahtası açılmalı ve transfer yapılmalı... Bunun cezası var, sakatlığı var. Zaten kadroyu zor oluşturuyorum. Hamle yapamıyorum. Böyle gitmez."

Son sözümüz de eski başkan Niyazi Akdaş'a...

Neden hocasını ikna edemeyen bir yönetime destek verdi?

Neler Söylendi?

DİĞER YAZILARI Ankaragücü için 3 puandan fazlası Ankaragücü'nde pamuk eller cebe mi olacak? Ankaragücü'nün geleceği Sıraç mı Cephas mı? Hasan Şengel'in ismi Spor Lisesi'ne verilmeli... Ankaragücü mutsuz... Gençlerbirliği'nde buruk sevinç Keskin sirke küpüne zarar ve Emre Belözoğlu Gençlerbirliği'nde Niyazi Akdaş'a düşen görev Ankaragücü taraftarı 100. yılda Avrupa hayali kurmalı mı? Ankaragücü ve Gençlerbirliği'nde kafama takılanlar Ankaragücü'nde Emre Belezoğlu doğru teknik adam mı? Gençlerbirliği'ne seçim zamanı değil şimdi destek ! Gençlerbirliği kültürü ve tek suç Niyazi Akdaş'ın mı? Gençlerbirliği kongresinden arkada kalanlar  Türkiye'de başkan ve teknik direktör olmak o kadar kolay ki! Gençlerbirliği, Serkan Aydın ve küçük olsun benim olsun... Ankaragücü için sezon başarı mı hezimet mi? Ankaragücü'nde Sedat Ağçay bozuk para gibi harcandı mı? Faruk Koca niye sessiz kalıyor? Ankaragücü'nün hakkı aranmıyor? Ankaragücü'nde Faruk Koca büyük risk aldı Bazı güzel insanları alkışlayın bari... Gençlerbirliği'ne güzel futbol değil puan lazım Ankaragücü 3'ten büyüktür Ankaragücü'nde Ömer Erdoğan'ın başını Tolga Ciğerci yakacak Ankaragücü'nde uyarı, Gençlerbirliği'nde hesap kitap devri Suçlu Ankaragücü oldu... Gençlerbirliği'nde Niyazi Akdaş'ın çıkmazı... Ankaragücü'nde asıl sorun ne? Gençlerbirliği'nde işler iyi gitmiyor... Ankaragücü masaya yumruğunu vurmalı! Gençlerbirliği nasıl şirketleşecek? ...  doğulmaz ... olunur! Ankaragücü'nde Tolga Ciğerci'yi bekleyen tehlike Ankaragücü'nün umudu var, Gençlerbirliği'ne umut lazım Gençlerbirliği için birlik gerekli... Ankaragücü'nde Mustafa Dalcı gitti dertler bitti mi? Bir kazaya uğradık!
"" Tercüme