https://www.yurtspor.com/files/uploads/user/894a200a66c2b57205af564d6883882a-71b422153e01ea495d54.png
Yetkiner Mayda

Gençlerbirliği için birlik gerekli...

30-08-2022 22:47 3016 kez okundu.

Gençlerbirliği belki de tarihinin en zor günlerini yaşıyor.

Belki böyle bir durum 1970'li yıllarda yaşanmıştı.

Kulüp amatör kümeye kadar düşmüştü.

Ama kulübe gönül verenlerin çabası, kulübü kollayan bürokratların gayretleri ile büyük bir geri dönüş yaşamıştı.

Şimdi ise borç yükü altında bir kulüp ve darmadağınık bir camia var.

Allahtan takımın başında Metin Diyadin var.

Zaman zaman çaresiz kalıp istifa etse de takıma sahip çıkıyor...

Eski başkan Niyazi Akdaş Pendikspor maçını başkan Talip Çankırı ile izledi...

Sahadaki çaresizliği görüp içi burkulmuştur.

Talip Çankırı tercihinin de ne kadar yanlış olduğunu anlamıştır.

Neyse konumuz bu değil...

Önce Metin Diyadin'den başlayalım.

Metin Diyadin yöneticilerle bir aradayken transfer yasağını kaldırmak için "1 milyon ben koyuyorum. Üstüne bu sezon ücret de almayacağım. 1'er milyon da sizler koyun bu işi çözelim" dediği, yöneticilerin de bu teklife sessiz kaldığı ifade ediliyor. 

Sonra da Gençlerbirliği camiasına ve ağır abilerine seslenelim.

Önümüzde genel kurul var. Ağır abilerin bir araya gelip, maddi sorunları çözecek bir yönetim oluşturmalı.

Bu görev de şu anda kulübün en ağır abisi Niyazi Akdaş düşüyor.

Para verecek isimlerden bir yönetim oluşturup, gerekirse Cavcav ailesinden de destek isteyerek Gençlerbirliği'ni bu zorlu süreçte limana yanaştırması gerekmektedir.

Durum budur...

Neler Söylendi?

DİĞER YAZILARI Bu fırsat bir daha Ankaragücü'nün eline geçmez Ankaragücü için 3 puandan fazlası Ankaragücü'nde pamuk eller cebe mi olacak? Ankaragücü'nün geleceği Sıraç mı Cephas mı? Hasan Şengel'in ismi Spor Lisesi'ne verilmeli... Ankaragücü mutsuz... Gençlerbirliği'nde buruk sevinç Keskin sirke küpüne zarar ve Emre Belözoğlu Gençlerbirliği'nde Niyazi Akdaş'a düşen görev Ankaragücü taraftarı 100. yılda Avrupa hayali kurmalı mı? Ankaragücü ve Gençlerbirliği'nde kafama takılanlar Ankaragücü'nde Emre Belezoğlu doğru teknik adam mı? Gençlerbirliği'ne seçim zamanı değil şimdi destek ! Gençlerbirliği kültürü ve tek suç Niyazi Akdaş'ın mı? Gençlerbirliği kongresinden arkada kalanlar  Türkiye'de başkan ve teknik direktör olmak o kadar kolay ki! Gençlerbirliği, Serkan Aydın ve küçük olsun benim olsun... Ankaragücü için sezon başarı mı hezimet mi? Ankaragücü'nde Sedat Ağçay bozuk para gibi harcandı mı? Faruk Koca niye sessiz kalıyor? Ankaragücü'nün hakkı aranmıyor? Ankaragücü'nde Faruk Koca büyük risk aldı Bazı güzel insanları alkışlayın bari... Gençlerbirliği'ne güzel futbol değil puan lazım Ankaragücü 3'ten büyüktür Ankaragücü'nde Ömer Erdoğan'ın başını Tolga Ciğerci yakacak Ankaragücü'nde uyarı, Gençlerbirliği'nde hesap kitap devri Suçlu Ankaragücü oldu... Gençlerbirliği'nde Niyazi Akdaş'ın çıkmazı... Ankaragücü'nde asıl sorun ne? Gençlerbirliği'nde işler iyi gitmiyor... Ankaragücü masaya yumruğunu vurmalı! Gençlerbirliği nasıl şirketleşecek? ...  doğulmaz ... olunur! Ankaragücü'nde Tolga Ciğerci'yi bekleyen tehlike Ankaragücü'nün umudu var, Gençlerbirliği'ne umut lazım Gençlerbirliği'nde kimse kendine pay çıkarmasın! Ankaragücü'nde Mustafa Dalcı gitti dertler bitti mi? Bir kazaya uğradık!
"" Tercüme