https://www.yurtspor.com/files/uploads/user/894a200a66c2b57205af564d6883882a-71b422153e01ea495d54.png
Yetkiner Mayda

Ankaragücü'nde Ömer Erdoğan'ın başını Tolga Ciğerci yakacak

28-12-2022 23:25 5754 kez okundu.

Yaklaşık 3 ay önce 'Ankaragücü'nde Tolga Ciğerci'yi bekleyen tehlike' başlığı ile bir yazı kaleme almıştım.

Ankaragücü'ndeki kariyerine çok hızlı başlayan Tolga Ciğerci'nin sezon başı çalışması yapmadığı için sakatlanabileceğini veya bir süre sonra form düşüklüğü yaşayacağını ifade etmiştim.

Bunu da antrenman bilimi ile uğraşanların ifade ettiğini yazmıştım.

Allah'tan Tolga Ciğerci sakatlık yaşamadı ama şu aralar büyük bir form düşüklüğü yaşıyor. Fiziksel yetersizlik ise herkes tarafından görülüyor.

Antalyaspor maçında yaptığı hataları rakip forvetler gole çevirememişti.

Ancak Ümraniyespor maçında Tolga Ciğerci'nin tel tel döküldüğünü herkes gördü, Ömer Erdoğan göremedi veya görmek istemedi.

Tolga Ciğerci de kendinden memnun değil ki sarı kart görüp cezalı duruma düştü.

Galatasaray maçında oynamayacak...

Kevin Malcuit'in performansına yazık oldu

Ankaragücü-Ümraniyespor maçında Fransız oyuncu Kevin Malcuit'in performansı parmak ısırttı. 

Ghayas Zahid'in gol pasını veren Kevin Malcuit, özellikle ofansif yönüyle maçın ismi olmaya adaydı.

Ama maçın yenilgiyle bitmesi Kevin Malcuit'in performansını değersiz kıldı.

Bende Ankaragücü'nün bu sezonki en iyi transferi Kevin Malcuit oldu.

Nazar değmesin...

Neler Söylendi?

mercan

Tolga çabuk şimartıldı, gelir gelmez kaptanlık verilmesi doğru değil, kaptanlık verilmez alınır. Aynı şeyler Alper POTUK'a da yapıldı ne oldu biz de küme düştük Alper de. Gidişat güzel değil, Tolga'nın vücut dili gittikçe bozuluyor. Ömer ERDOĞAN kendinden emin bir görüntü vermiyor. Korkuyor ve korkak oynatıyor. Dikine giden takım duruyor, Tolga'yı arıyor Tolga da topu alıp geri pas veriyor. Bu Antalya kampı çok güzel geçti falan hikayelerine de inanmıyorum. Şimdiye kadar Antalya kampları dönüşünde ben Ankaragücü takımının bir ivme kazandığını görmedim. Ultra lüks otellerde yiyip içip geliyorlar adeta tatil yapıyorlar. Bu tür kampların tatil otellerinde yapılması yerine yağmurun çamurun içinde daha kötü şartlarda yapılması taraftarıyım. Yazarın tepitleri tamamen doğru. 11 ay önce

DİĞER YAZILARI Ankaragücü için 3 puandan fazlası Ankaragücü'nde pamuk eller cebe mi olacak? Ankaragücü'nün geleceği Sıraç mı Cephas mı? Hasan Şengel'in ismi Spor Lisesi'ne verilmeli... Ankaragücü mutsuz... Gençlerbirliği'nde buruk sevinç Keskin sirke küpüne zarar ve Emre Belözoğlu Gençlerbirliği'nde Niyazi Akdaş'a düşen görev Ankaragücü taraftarı 100. yılda Avrupa hayali kurmalı mı? Ankaragücü ve Gençlerbirliği'nde kafama takılanlar Ankaragücü'nde Emre Belezoğlu doğru teknik adam mı? Gençlerbirliği'ne seçim zamanı değil şimdi destek ! Gençlerbirliği kültürü ve tek suç Niyazi Akdaş'ın mı? Gençlerbirliği kongresinden arkada kalanlar  Türkiye'de başkan ve teknik direktör olmak o kadar kolay ki! Gençlerbirliği, Serkan Aydın ve küçük olsun benim olsun... Ankaragücü için sezon başarı mı hezimet mi? Ankaragücü'nde Sedat Ağçay bozuk para gibi harcandı mı? Faruk Koca niye sessiz kalıyor? Ankaragücü'nün hakkı aranmıyor? Ankaragücü'nde Faruk Koca büyük risk aldı Bazı güzel insanları alkışlayın bari... Gençlerbirliği'ne güzel futbol değil puan lazım Ankaragücü 3'ten büyüktür Ankaragücü'nde uyarı, Gençlerbirliği'nde hesap kitap devri Suçlu Ankaragücü oldu... Gençlerbirliği'nde Niyazi Akdaş'ın çıkmazı... Ankaragücü'nde asıl sorun ne? Gençlerbirliği'nde işler iyi gitmiyor... Ankaragücü masaya yumruğunu vurmalı! Gençlerbirliği nasıl şirketleşecek? ...  doğulmaz ... olunur! Ankaragücü'nde Tolga Ciğerci'yi bekleyen tehlike Ankaragücü'nün umudu var, Gençlerbirliği'ne umut lazım Gençlerbirliği'nde kimse kendine pay çıkarmasın! Gençlerbirliği için birlik gerekli... Ankaragücü'nde Mustafa Dalcı gitti dertler bitti mi? Bir kazaya uğradık!
"" Tercüme