Spor Toto Süper Lig
Giriş Tarihi : 06-01-2023 20:47   Güncelleme : 06-01-2023 20:54

Süper Lig'de 7 haftalık program açıklandı

Süper Lig'de 7 haftalık program açıklandı

Spor Toto Süper Lig'de 19, 20, 21, 22, 23, 24 ve 25. haftada oynanacak maçların programı açıklandı.

Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligde 7 haftalık müsabaka programı şöyle:

19. hafta

13 Ocak Cuma:

17.00 Kayserispor-Sivasspor (RHG EnerTürk Enerji)

20.00 Galatasaray-Hatayspor (Nef)

14 Ocak Cumartesi:

13.30 Antalyaspor-Giresunspor (Airlines Park Antalya)

16.00 Adana Demirspor- Ankaragücü (Yeni Adana)

16.00 Konyaspor- Beşiktaş (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

19.00 Trabzonspor-Medipol Başakşehir (Medical Park)

15 Ocak Pazar:

13.30 Ümraniyespor- İstanbulspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.00 Kasımpaşa-Fatih Karagümrük (Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Gaziantep FK- Fenerbahçe (Kalyon)

20. hafta

20 Ocak Cuma:

20.00 Adana Demirspor-Giresunspor (Yeni Adana)

21 Ocak Cumartesi:

16.00 Kasımpaşa-Başakşehir (Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Galatasaray-Antalyaspor (Nef)

22 Ocak Pazar:

13.30 Gaziantep FK-Sivasspor (Kalyon)

16.00 Alanyaspor-Fatih Karagümrük (Kırbıyık Holding)

16.00 Kayserispor-Beşiktaş (RHG EnerTürk Enerji)

19.00 Trabzonspor-İstanbulspor (Medical Park)

23 Ocak Pazartesi:

20.00 Konyaspor-Ankaragücü (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

20.00 Ümraniyespor-Fenerbahçe (Ümraniye Belediyesi Şehir)

21. hafta

27 Ocak Cuma:

20.00 Beşiktaş-Alanyaspor (Vodafone Park)

28 Ocak Cumartesi:

13.30 Sivasspor-Adana Demirspor (Sivas 4 Eylül)

16.00 Ankaragücü-Gaziantep FK (Eryaman)

16.00 Hatayspor-Trabzonspor (Yeni Hatay)

19.00 Antalyaspor-Ümraniyespor (Airlines Park Antalya)

19.00 Giresunspor-Galatasaray (Çotanak Spor Kompleksi)

29 Ocak Pazar:

13.30 İstanbulspor-Kayserispor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 Başakşehir-Konyaspor (Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Fenerbahçe-Kasımpaşa (Ülker)

22. hafta

31 Ocak Salı:

17.00 Alanyaspor-Sivasspor (Kırbıyık Holding)

20.00 Fatih Karagümrük-Beşiktaş (Atatürk Olimpiyat)

1 Şubat Çarşamba:

17.00 Kasımpaşa-Giresunspor (Recep Tayyip Erdoğan)

17.00 Gaziantep FK-Hatayspor (Kalyon)

20.00 Trabzonspor-Antalyaspor (Medical Park)

20.00 Galatasaray-Ümraniyespor (Nef)

2 Şubat Perşembe:

17.00 Konyaspor-İstanbulspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir Belediye)

17.00 Kayserispor-Başakşehir (RHG EnerTürk Enerji)

20.00 Adana Demirspor-Fenerbahçe (Yeni Adana)

23. hafta

4 Şubat Cumartesi:

13.30 Ankaragücü-Fatih Karagümrük (Eryaman)

16.00 Sivasspor-Beşiktaş (Sivas 4 Eylül)

19.00 Antalyaspor-Gaziantep FK (Airlines Park Antalya)

5 Şubat Pazar:

13.30 İstanbulspor-Alanyaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 Hatayspor-Kasımpaşa (Yeni Hatay)

19.00 Galatasaray-Trabzonspor (Nef)

6 Şubat Pazartesi:

17.00 Ümraniyespor-Adana Demirspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

20.00 Giresunspor-Kayserispor (Çotanak Spor Kompleksi)

20.00 Fenerbahçe-Konyaspor (Ülker)

24. hafta

10 Şubat Cuma:

17.00 Kasımpaşa-Antalyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

20.00 Beşiktaş-Ankaragücü (Vodafone Park)

11 Şubat Cumartesi:

13.30 Fatih Karagümrük-Sivasspor (Atatürk Olimpiyat)

16.00 Alanyaspor-Başakşehir (Kırbıyık Holding)

19.00 Trabzonspor-Ümraniyespor (Medical Park)

12 Şubat Pazar:

13.30 Konyaspor-Giresunspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

16.00 Adana Demirspor-Hatayspor (Yeni Adana)

19.00 Kayserispor-Fenerbahçe (RHG EnerTürk Enerji)

13 Şubat Pazartesi:

20.00 Gaziantep FK-Galatasaray (Kalyon)

25. hafta

17 Şubat Cuma:

20.00 İstanbulspor-Sivasspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

18 Şubat Cumartesi:

13.30 Hatayspor-Konyaspor (Yeni Hatay)

16.00 Ümraniyespor-Gaziantep FK (Ümraniye Belediyesi Şehir)

19.00 Başakşehir-Beşiktaş (Başakşehir Fatih Terim)

19 Şubat Pazar:

13.30 Ankaragücü-Alanyaspor (Eryaman)

16.00 Giresunspor-Fatih Karagümrük (Çotanak Spor Kompleksi)

16.00 Antalyaspor-Kayserispor (Airlines Park Antalya)

19.00 Trabzonspor-Adana Demirspor (Medical Park)

20 Şubat Pazartesi:

20.00 Galatasaray-Kasımpaşa (Nef)

AdminAdmin