19 Temmuz 2024 Cuma
ads
DOLAR 33.11 ₺
EURO 36.06 ₺
STERLIN 42.81 ₺
G.ALTIN 2,576.13 ₺
BTC 64,165.32 $
ETH 3,426.23 $
BİST 11,126.17

Spor Toto 1.Lig'de 7 haftalık program açıklandı

Trendyol 1.Lig 3933
Yayınlama: 17 Şubat 2023 Cuma 19:05 Kaynak: Haber Merkezi

Spor Toto 1.Lig'de 7 haftalık program açıklandı

Kahramanmaraş merkezli depremler sonrasında 3 Mart'a kadar ara verilen Spor Toto 1. Lig'de 24'üncü ile 30'uncu haftalar arası oynanacak maçların programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, müsabaka programı şöyle:

24. hafta

3 Mart Cuma:

20.00 Göztepe-Boluspor (Gürsel Aksel)

20.00 Pendikspor- Altınordu (Pendik)

4 Mart Cumartesi:

13.30 Tuzlaspor- Gençlerbirliği (Sancaktepe 15 Temmuz)

13.30 Keçiörengücü-Bandırmaspor (Aktepe)

19.00 Samsunspor-Rizespor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

5 Mart Pazar:

13.30 Bodrumspor- Altay (Bodrum İlçe)

19.00 Denizlispor- Sakaryaspor (Denizli Atatürk)

25. hafta

7 Mart Salı:

17.00 Pendikspor-Tuzlaspor (Pendik)

20.00 Altınordu-Göztepe (Bornova Aziz Kocaoğlu)

8 Mart Çarşamba:

14.30 Manisa FK-Bodrumspor (Mümin Özkasap)

14.30 Erzurumspor FK-Keçiörengücü (Erzurum Kazım Karabekir)

20.00 Gençlerbirliği-Denizlispor (Eryaman)

9 Mart Perşembe:

14.30 Bandırmaspor-Eyüpspor (Bandırma 17 Eylül)

20.00 Sakaryaspor-Samsunspor (Yeni Sakarya Atatürk)

26. hafta

11 Mart Cumartesi:

13.30 Tuzlaspor-Boluspor (Sancaktepe 15 Temmuz)

19.00 Göztepe-Pendikspor (Gürsel Aksel)

12 Mart Pazar:

13.30 Keçiörengücü-Altınordu (Aktepe)

13.30 Bodrumspor-Rizespor (Bodrum İlçe)

19.00 Denizlispor-Erzurumspor FK (Denizli Atatürk)

13 Mart Pazartesi:

20.00 Eyüpspor-Altay (Eyüp)

20.00 Samsunspor-Bandırmaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

27. hafta

17 Mart Cuma:

20.00 Altınordu-Tuzlaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

18 Mart Cumartesi:

16.00 Rizespor-Altay (Didi)

19.00 Gençlerbirliği-Samsunspor (Eryaman)

19 Mart Pazar:

13.30 Manisa FK-Eyüpspor (Mümin Özkasap)

16.00 Boluspor-Keçiörengücü (Bolu Atatürk)

19.00 Pendikspor-Denizlispor (Pendik)

20 Mart Pazartesi:

20.00 Sakaryaspor-Bodrumspor (Yeni Sakarya Atatürk)

28. hafta

24 Mart Cuma:

20.00 Denizlispor-Boluspor (Denizli Atatürk)

20.00 Samsunspor-Altınordu (Samsun Yeni 19 Mayıs)

25 Mart Cumartesi:

13.30 Keçiörengücü-Gençlerbirliği (Aktepe)

13.30 Tuzlaspor-Göztepe (Sancaktepe 15 Temmuz)

16.00 Altay-Manisa FK (Alsancak Mustafa Denizli)

26 Mart Pazar:

13.30 Bodrumspor-Erzurumspor FK (Bodrum İlçe)

19.00 Eyüpspor-Rizespor (Eyüp)

29. hafta

28 Mart Salı:

14.30 Boluspor-Samsunspor (Bolu Atatürk)

17.00 Altınordu-Denizlispor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

17.00 Pendikspor-Keçiörengücü (Pendik)

29 Mart Çarşamba:

14.30 Bandırmaspor-Bodrumspor (Bandırma 17 Eylül)

17.00 Rizespor-Manisa FK (Didi)

30 Mart Perşembe:

17.00 Erzurumspor FK-Altay (Erzurum Kazım Karabekir)

20.00 Sakaryaspor-Eyüpspor (Yeni Sakarya Atatürk)

30. hafta

1 Nisan Cumartesi:

13.30 Denizlispor-Göztepe (Denizli Atatürk)

19.00 Samsunspor-Pendikspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

2 Nisan Pazar:

13.30 Manisa FK-Gençlerbirliği (Mümin Özkasap)

13.30 Keçiörengücü-Tuzlaspor (Aktepe)

19.00 Rizespor-Bandırmaspor (Didi)

3 Nisan Pazartesi:

20.00 Altay-Sakaryaspor (Alsancak Mustafa Denizli)

20.00 Eyüpspor-Erzurumspor FK (Eyüp)

 
İlk Yorumu Sen Yaz
code
Tercüme