20 Temmuz 2024 Cumartesi
ads
DOLAR 33.20 ₺
EURO 36.02 ₺
STERLIN 42.81 ₺
G.ALTIN 2,546.09 ₺
BTC 66,301.63 $
ETH 3,466.07 $
BİST 11,156.20

Sinan Kaloğlu'ndan veda mesajı

Gençlerbirliği 3612
Yayınlama: 30 Mayıs 2024 Perşembe 11:04 Kaynak: Haber Merkezi

Sinan Kaloğlu'ndan veda mesajı

Gençlerbirliği teknik direktörlük görevinden ayrılan Sinan Kaloğlu, "Görev sürem boyunca, Gençlerbirliği’nin hedeflerine ulaşması ve kulübümüzün daha da ileriye gitmesi için ben ve ekibim elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık" dedi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Sinan Kaloğlu, şunları söyledi:

" Türkiye’nin köklü kulüplerinden biri olan Gençlerbirliği’nin 100.yılında ben ve ekibim zorlu bir mücadele vererek umutların tükendiği bir noktadan takımı playoff’lar için mücadele veren bir hale getirdik. Türkiye Kupasında çeyrek final mücadelesini son dakikada kaçırdık.

 

Görev sürem boyunca, Gençlerbirliği’nin hedeflerine ulaşması ve kulübümüzün daha da ileriye gitmesi için ben ve ekibim elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Ancak, bazen yeni başlangıçların ve farklı yolların zamanı gelir. Büyük bir özveriyle çalıştırdığım Gençlerbirliği’ndeki teknik direktörlük görevimden ayrıldığımı üzülerek bildiriyorum. Bir yıl daha kontratımız olmasına rağmen takımımızın mali durumunu gözeterek anlaşmalı şekilde yollarımızı ayırdık. 

Bu güzel hikâyede bana yol arkadaşlığı yapan başta sevgili futbolcularımıza, değerli başkanlarım Sayın Serkan Aydın, Sayın Niyazi Akdaş ve Sayın Osman Sungur Beylere, tüm yönetim kurulu üyelerine, çok sevdiğim kulüp personeline ve desteklerini hiç eksik etmeyen kıymetli Gençlerbirliği taraftarına ben ve ekibim adına teşekkür ederim."

İlk Yorumu Sen Yaz
code
Tercüme