İsmet Beltan bileti olmayan Ankaragücü taraftarlarına yardımcı olacağını açıkladı.
İsmet Beltan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Kardeş kulübümüz, hemşehrimiz Ankaragücü'nün kritik Pendikspor maçında tüm dostlarımla yanlarında olacağız. Bileti olmayan kardeşlerime de yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım." ifadesini kullandı.
İsmet Beltan, Gençlerbirliği'nde görevde olduğu dönemde şehit yakınları ve gaziler, öğretmenler, sağlıkçılar, kadınlar ve çocukların da içinde olduğu bir çok kampanya düzenlemişti.
Bu kampanyalar bir çok kulüp tarafından örnek alınmış ve uygulamaya konulmuştu.
?ref_src=twsrc%5Etfw">May 14, 2024Kardeş kulübümüz, hemşehrimiz Ankaragücü'nün kritik Pendikspor maçında tüm dostlarımla yanlarında olacağız. Bileti olmayan kardeşlerime de yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.#Ankaragücü#KırmızıKara https://t.co/BfbWeOKEVC
— İsmet Beltan 🇹🇷🇦🇿🇵🇸 (@BeltanIsmet) Tweeti Göster