Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 10-08-2022 17:39   Güncelleme : 31-08-2022 22:12

Gençlerbirliği’nden ‘tatlı’ antrenman

Gençlerbirliği’nden ‘tatlı’ antrenman

Altınordu maçı hazırlıklarını devam ettiren başkent ekibinin bugün ki antrenmanını Başkan Talip Çankırı ve yönetim kurulu üyeleri de izledi. Antrenman bitiminde ise tatlı ikramında bulunuldu.

Spor Toto 1. Lig’in 1. haftasında Cumartesi günü Altınordu takımını ağırlayacak olan Gençlerbirliği bu maçın hazırlıklarını İlhan Cavcav Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla devam ettirdi. Teknik Direktör Metin Diyadin yönetimindeki antrenmana oyuncular ısınma koşusuyla başladı. Koordinasyon ağırlıklı çalışmayla devam eden antrenmanda daha sonra saha kenarına kurulu istasyonlarda kuvvet çalışmasına geçildi. Gruplar halinde yapılan taktik ağırlıklı çalışma ve sonrasında oynanan çift kale maçla günün tek antrenmanı son buldu.

Kulüp Başkanı Talip Çankırı ve yönetim kurulu üyelerinin de saha kenarından takip ettiği antrenman bitiminde tatlı ikramında bulunuldu. Başkan Talip Çankırı, futbolcularla kısa sohbet ettikten sonra “ağzımızın tadı bozulmasın temennisiyle” Teknik Direktör Metin Diyadin ve takım kaptanlarından Muhammed Bayır’a tatlı servis etti.

 

 

AdminAdmin