Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 04-10-2023 11:28   Güncelleme : 04-10-2023 11:30

Gençlerbirliği’nden genç taraftarlara büyük jest

Gençlerbirliği’nden genç taraftarlara büyük jest

Gençlerbirliği Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Beltan, 7-15 yaş grubundaki taraftarlar için kombine bilet fiyatlarında indirime gittiklerini ayrıca indirimli kombine bilet alanlara Gençlerbirliği forması hediye edeceklerini açıkladı.

Trendyol 1. Lig ekiplerinden Gençlerbirliği’nden genç taraftarlar için müjdeli haber! Başkent ekibinin Stadyumdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Beltan, 7-15 yaş grubundaki taraftarlar için kombine bilet fiyatlarının 250 TL’ye çekilerek gerekli güncellemelerin yapıldığını ayrıca indirimli kombine biletini alanlara, Gençlerbirliği forması hediye edileceğini söyledi.

Gençlerbirliği Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Beltan’ın açıklamasında şu ifadelere yer verildi; “Başkanımız Niyazi Akdaş ve Yönetim Kurulumuzla yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde, yarınlarımızın teminatı gençlerimiz için kombine bilet fiyatlarımızı 250 TL’ye indiriyoruz. Ayrıca indirimli kombine biletlerini alan 7-15 yaş grubundaki taraftarlarımıza, Gençlerbirliği’mizin formasından hediye ediyoruz.

Çocuklarımızın gülmesini, Gençlerbirliği sevgisini almasını, uzak şehirlerin değil kendi evlerinin, yuvalarının bulunduğu kentin takımını desteklemesini istiyoruz. Bu konuda çocuklarımız, taraftarımız ve takımımız için elini taşın altına koymaktan hiç çekinmeyen Başkanımız Sayın Niyazi Akdaş ve tüm camiamıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.”

 
Yetginer MaydaYetginer Mayda

Admin