Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 07-10-2022 20:32   Güncelleme : 07-10-2022 20:35

Gençlerbirliği'nde yönetim çatırdıyor... Şok istifalar

Gençlerbirliği'nde yönetim çatırdıyor... Şok istifalar

Gençlerbirliği'nde 25 Eylül 2022 Pazar günü olağanüstü genel kurul ile göreve gelen Niyazi Akdaş'ın yönetiminde çatırdama başladı.

Yönetim kurulu asil üyelerinden 3, yedek listeden ise 1 üyenin istifa ettiği öğrenildi.

İstifa eden isimlerin Altyapı Sorumlusu Yönetim Kurulu Üyesi Cem Karakaşoğlu, Kamu İlişkilerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Murat Güneş ve Gelir Getirici Projelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Cürebal olduğu ifade edildi.

Yedek listede olan Bahar Ceyhan'ın da istifa ettiği gelen bilgiler arasında yer alırken, istifa eden bazı yöneticilerin ise Başkan Niyazi Akdaş tarafından vazgeçirildiği belirtildi.

Mehmet Soylu'ya tepki istifası

Altyapı Sorumlusu Yönetim Kurulu Üyesi Cem Karakaşoğlu'un İdari İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Soylu'ya tepki olarak istifa ettiği iddia edildi. Soylu'nun Cem Karakaşoğlu'ndan habersiz göreve Seçkin Topçu'yu getirdiği, bu gelişmeden rahatsız olan Karakaşoğlu'nun "Ben altyapıdan sorumlu yöneticiyim. Ama benden habersiz işler yapılıyor" diyerek istifa ettiği ifade edildi.

Çizik yemişti

İstifa eden üyeler arasında yer alan Fatih Cürebal'ın ise kongre öncesi başkan vekilliği görevi talep ettiği ve bunun Niyazi Akdaş tarafından kabul gördüğü, kongrede 100'e yakın çizik yemesi sonrası Gelir Getirici Projelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevlendirilmişti.

Bu gelişme üzerine vaat ettiği 3 milyon lirayı ödemesi istenen Fatih Cürebal'ın da bu isteğe olumlu cevap vermediği ve istifa ettiği ifade edildi.
 

 
Yetginer MaydaYetginer Mayda

Admin