Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 27-09-2022 21:42   Güncelleme : 27-09-2022 21:50

Gençlerbirliği’nde Taşkın Aksoy mesaiye başladı

Gençlerbirliği’nde Taşkın Aksoy mesaiye başladı

Gençlerbirliği’yle bugün sözleşme imzalayan Teknik Direktör Taşkın Aksoy ayağının tozuyla ilk antrenmanına çıktı.

Takımın başına Teknik Direktör Taşkın Aksoy’u getiren Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Gençlerbirliği, bugün ki antrenmanı Aksoy ve ekibiyle yaptı. Çalışmaları Kulüp Başkanı Niyazi Akdaş, bazı yönetim kurulu üyeleri ve Sportif Direktör Emrah Yıldız da saha kenarından takip etti.

Teknik Direktör Taşkın Aksoy, futbolcularla saha içerisinde kısa bir toplantı yaptı. Motivasyon amaçlı yapılan kısa toplantının ardından oyuncular ısınma koşusuyla antrenmana başladı. Koordinasyon ve pas çalışmasıyla devam eden antrenmanda daha sonra dar alanda 5’e 5 oyuna geçildi.

Antrenmanın ikinci bölümünde dönüşümlü olarak 3 kaleden kurulu dar alanda taktiksel oyun oynayan ve şut çalışması yapan kırmızı-siyahlı ekip, açma-germe egzersizleriyle antrenmanı sonlandırdı.

Başkent ekibiyle 1+1 yıllık sözleşme imzalayan tecrübeli teknik adam Taşkın Aksoy’un Gençlerbirliği’ndeki yardımcılıklarını Medet Coşkun (Yrd. Antrenör), Serkan Atak (Yrd. Artrenör), İsmail Erel (kaleci Antrenörü), Ali Eraslan (Atletik Performans Antrenörü) ve Özgün Deniz Taşkın (Analiz Sorumlusu) yapacak.

 
AdminAdmin