21 Nisan 2024 Pazar
ads
DOLAR 32.50 ₺
EURO 34.78 ₺
STERLIN 40.29 ₺
ALTIN 2,499.53 ₺
BTC 65,088.27 $
ETH 3,177.07 $
BİST 9,693.46

Gençlerbirliği'nde Osman Sungur'dan birlik çağrısı

Gençlerbirliği 3195
Yayınlama: 2 Nisan 2024 Salı 10:09 Kaynak: Haber Merkezi

Gençlerbirliği Başkanı Osman Sungur gece yarısı birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Gençlerbirliği'nde Osman Sungur'dan birlik çağrısı

Gençlerbirliği Başkanı Osman Sungur gece yarısı birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Kulüp sosyal medya hesabındna yapılan açıklama şöyle:

Çok Değerli Gençlerbirliği Camiası, 3 Mart tarihinde yapılan olağanüstü genel kurulun ardından yönetim olarak zorlu bir görevi devraldığımızın ve adeta ateşten bir gömlek giydiğimizin farkındaydık. Tek sevdamız olan Gençlerbirliği için yol arkadaşlığı yaptığımız, her biri kendi alanlarında marka olmuş, birbirinden değerli iş insanlarını bu sevdaya ortak ettik.

Amacımız, Cumhuriyetle yaşıt kırmızı-kara sevdamızı yeniden eski güzel günlerine getirebilmekti. Bir ay gibi kısa bir sürede gecemizi gündüzümüze katarak çok önemli işlere imza attık. Umutsuz, beklentisi olmayan, dağılmanın eşiğindeki bir takımı Sinan Hocamızın da desteğiyle ayağa kaldırdık. Teknik ekibimiz, futbolcularımız ve kulüp personelimiz gelecek adına umutlu ve mutlu.

Sıkıntılardan arınmış gülen mutlu insanları görmek Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı olarak beni ve yönetimimi daha hırsla çalışmaya teşvik ediyor. Bu takımı, hedefimiz olan Süper Lig’e çıkarmak için Gençlerbirliği’mizin yönetiminden-taraftarına, futbolcusundan-personeline kısacası kulübümüzün tüm paydaşlarına büyük görevler düşüyor.

Play-off hattına bu kadar yakın olduğumuz bir dönemde geçmişten gelen husumetleri bir kenara bırakıp sadece ve sadece tek sevdamız olan Gençlerbirliği için güç birliği yapmanın tam zamanı. Haydi Ankara, takımına sahip çık! Osman Sungur Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı

Yorumlar (1)
  • Zati Sungur2024-04-02 10:54:52 Seneye para yok genclerle kumede kalmaya oynayacagiz.Ha gayret bir ihtimal Play Off ile arka kapidan Super lig yaparmiyiz dusuncesiyle goreve getirildi.Diger bir adaya Galatasarayli dediler uzerinden prim yaptilar ardindan bir yonetici FB formasi ile fink atarken diger taraftardan sorumlu yonetici GS atkisiyla dolasiyor.
Yorumunu Gönder
code
Tercüme