Bakım çalışmaları nedeniyle Eryaman Stadyumu'nda maçlarını oynamasına izin verilmediği için Ankara Çukurambar'da bulunan TFF binasına siyah çelenk bıraktı.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Gençlerbirliği Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Beltan, "Bir an önce adaletin yerine gelmesini istiyoruz. Bundan sonraki maçlarımızı Eryaman Stadyumu'nda oynamak istiyoruz. Lütfen artık adaletli davranın. Yeter artık." ifadelerini kullandı.
?ref_src=twsrc%5Etfw">February 28, 2024Gençlerbirliği yönetcisi İsmet Beltan ve taraftarlar Futbol Federasyonu'nu protesto etti. Nedeni ise Aktepe Stadı'na sürgün edilmeleri.. pic.twitter.com/03tMLMmOfU
— YURTSPOR (@yurtspor1) Tweeti Göster