Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 19-10-2023 18:28   Güncelleme : 19-10-2023 18:30

Gençlerbirliği, 'engelli bireyleri' unutmadı

Gençlerbirliği, 'engelli bireyleri' unutmadı

Gençlerbirliği’nin Stadyumdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Beltan, sezon boyunca iç sahada oynayacakları bütün maçların “engelli bireylere” ücretsiz olduğunu açıkladı. 

Geçtiğimiz haftalarda kombine bilet konusunda şehit yakınları, gaziler, 7-15 yaşlarındaki gençler ve son olarak emekliler için yaptıkları düzenlemelerle çeşitli kolaylıklar sağlayan Gençlerbirliği, “engelli bireyleri” de unutmadı.

Engelli bireyleri sezon sonuna kadar oynayacakları bütün iç saha maçlarında misafir edeceklerini belirten kırmızı-siyahlı ekibin Stadyumdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Beltan, “Bizim için çok kıymetli olan engelli taraftarlarımız sezon boyunca misafirimizdir” dedi.

Beltan, konuşmasına şu şekilde devam etti: “Gençlerbirliği olarak değerli gördüğümüz engelli bireylerimizi de unutmayalım istedik. Bu nedenle 2023-2024 sezonunda Eryaman Stadyumu’nda oynayacağımız tüm karşılaşmalarda, engelli bireylerimizi misafir ediyoruz. Bunun için tek yapmaları gereken şey, Eryaman Stadyumu passolig gişelerine mesai saatleri içerisinde başvurmaları olacaktır.

Başvuruda bulunan engelli bireylerimize, Gençlerbirliği passolig kartı, kombine bileti ve Gençlerbirliği taraftar forması hediye edeceğiz. Engelleri birlikte aşacağız.”

 
Yetginer MaydaYetginer Mayda

Admin