22 Mayıs 2024 Çarşamba
ads
DOLAR 32.21 ₺
EURO 35.02 ₺
STERLIN 41.07 ₺
ALTIN 2,510.62 ₺
BTC 70,184.37 $
ETH 3,792.78 $
BİST 10,895.25

Gençlerbirliği Al Ekber Düzgün ile sözleşme imzaladı

Gençlerbirliği 3348
Yayınlama: 26 Mart 2024 Salı 19:44 Kaynak: Haber Merkezi

Gençlerbirliği genel menajerlik görevi için Ali Ekber Düzgün ile sözleşme imzaladı.

Gençlerbirliği Al Ekber Düzgün ile sözleşme imzaladı

Gençlerbirliği genel menajerlik görevi için Ali Ekber Düzgün ile sözleşme imzaladı.

Gençlerbirliği’nde, genel menajerlik görevine getirilen Ali Ekber Düzgün için imza töreni düzenlendi.

Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri’ndeki törende Mali İşlerden Sorumlu Asbaşkan Sinan Aydın, İdari İşlerden Sorumlu Asbaşkan Ahmet Gültekin Bakkaloğlu, Genel Sekreter Taner Ünlü, Futbol Şube Sorumlusu Harun Erol, Basın Medya ve Tanıtım İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Savaş Çolakoğlu, Stadyum ve Eğitimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Memiş ile Taraftardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Rıfat Songür yer aldı.

‘‘GENÇLERBİRLİĞİ BİZE NE ZAMAN İHTİYAÇ DUYARSA HAZIRIZ!’’

Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı Osman Sungur’la yaptığı görüşmenin ardından kırmızı-siyahlı ekibin çatısı altında yer alması gerektiğine kanaat getirdiğini ve hiç düşünmeden koşa koşa geldiğini belirten Gençlerbirliği Genel Menajeri Ali Ekber Düzgün, ‘‘Hikayemin başladığı yere geri dönmüş olmak, beni çok heyecanlandırıyor. Evime, Gençlerbirliği’ne yeniden gelmem için destek veren ve sözleşmemin devam etmesine rağmen kolaylık sağlayan Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetimine; ayrıca değerli büyüğüm, hocam, Fenerbahçe Futbol Akademi Koordinatörü Sedat Karabük’e ayrı bir parantez açarak teşekkürlerimi iletiyorum. Gençlerbirliği bize ne zaman ihtiyaç duyarsa ve nerede olursak olalım aynı heyecan ve motivasyonumuzla hikayemizi genişletmek için katkı sunmaya hazırız.

Başkanımız Osman Sungur’un da dediği gibi kulübümüzün fabrika ayarlarına gidip, kaybettiğimiz değerlere tekrar dönülmesi için başkanımız ve yönetimimizle birlikte hep beraber büyük bir enerjiyle yola koyulacağız. Gelecek konusunda iyi işler yapmak için motivasyonum ve enerjim üst düzeyde. Farklı camialar ve kulüplerde bulunmam buraya artı değer kazandıracaktır. Herkesin kalitesi ve niteliği ile tekrar bu sevgi ve güven ortamını sağlayarak mutlu günlerimize döneceğimize, kalben inanıyorum’’ ifadelerini kullandı.


 
Geçmiş yıllarda Gençlerbirliği’nde de farklı görevlerde çalışan Genel Menajer Ali Ekber Düzgün, 2005 yılında Gençlerbirliği Altyapısı’nda, 2006-2007 yıllarında Gençlerbirliği Oftaş’ta psikolojik danışman olarak görev aldı. 2013-2015 yılları arasında ise Gençlerbirliği A Takım Genel Menajerliği görevini üstlenmişti.

İlk Yorumu Sen Yaz
code
Tercüme