21 Nisan 2024 Pazar
ads
DOLAR 32.50 ₺
EURO 34.78 ₺
STERLIN 40.29 ₺
ALTIN 2,499.53 ₺
BTC 65,088.27 $
ETH 3,177.07 $
BİST 9,693.46

Futbolda haftanın programı

FUTBOL 3233
Yayınlama: 23 Şubat 2024 Cuma 11:23 Kaynak: Haber Merkezi

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Futbolda haftanın programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şu şekilde:

Süper Lig:

23 Şubat Cuma:

20.00 Samsunspor-Rizespor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

24 Şubat Cumartesi:

13.30 Kayserispor-Ankaragücü (RHG Enertürk Enerji)

16.00 Gaziantep FK-Başakşehir (Kalyon)

19.00 Konyaspor-Hatayspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

19.00 Fenerbahçe- Kasımpaşa (Ülker)

25 Şubat Pazar:

13.30 Sivasspor-Pendikspor (BG Grup 4 Eylül)

16.00 Fatih Karagümrük-Alanyaspor (Atatürk Olimpiyat)

16.00 Trabzonspor-Adana Demirspor (Papara Park)

19.00 İstanbulspor- Beşiktaş (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

26 Şubat Pazartesi:

20.00 Galatasaray-Bitexen Antalyaspor (RAMS Park)

Trendyol 1. Lig:

23 Şubat Cuma:

20.00 Altay-Giresunspor (Alsancak Mustafa Denizli)

24 Şubat Cumartesi:

13.30 Bandırmaspor-Ümraniyespor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Çorum FK- Bodrum FK (Çorum Şehir)

19.00 Adanaspor-Göztepe (Yeni Adana)

25 Şubat Pazar:

13.30 Keçiörengücü-Kocaelispor (Aktepe)

13.30 Boluspor-Erzurumspor (Bolu Atatürk)

16.00 Manisa FK-Gençlerbirliği (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Eyüpspor- Sakaryaspor (Eyüp)

26 Şubat Pazartesi:

20.00 Şanlıurfaspor-Tuzlaspor (11 Nisan)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup:

24 Şubat Cumartesi:

14.00 Bucaspor 1928- Ankara Demirspor (Yeni Buca)

25 Şubat Pazar:

13.00 Adıyaman FK- Beyoğlu Yeni Çarşı (Kahta İlçe)

13.00 1461 Trabzon FK-Yeni Mersin İdmanyurdu (Ortahisar Yavuz Selim)

14.00 Zonguldak Kömürspor- Karacabey Belediyespor (Karaelmas K. Köksal)

14.00 Kırklarelispor- Ankaraspor (Kırklareli Atatürk)

14.00 Afyonspor-Diyarbekirspor (Zafer)

14.00 Esenler Erokspor-Vanspor (Esenler Erokspor)

14.00 Kırşehir Futbol- Nazilli Belediyespor (Kırşehir Ahi)

14.00 Serik Belediyespor- Altınordu (Serik İsmail Oğan)

Kırmızı Grup:

24 Şubat Cumartesi:

14.00 Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor-İskenderunspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

25 Şubat Pazar:

13.00 Iğdır FK-Somaspor (Iğdır Şehir)

13.00 24 Erzincanspor-Düzcespor (Erzincan 13 Şubat Şehir)

14.00 GMG Kastamonuspor- Menemen FK (Gazi)

14.00 İnegölspor- Denizlispor (İnegöl İlçe)

14.00 Fethiyespor- Sarıyer (Fethiye İlçe)

14.00 Etimesgut Belediyespor-68 Aksaray Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.00 Isparta 32-Uşakspor (Isparta Atatürk)

14.00 Karaman FK-Belediye Derincespor (Yeni Karaman)

TFF 3. Lig

1. Grup:

24 Şubat Cumartesi:

14.00 Kepezspor-Karabük İdmanyurdu (Kepez Hasan Doğan)

25 Şubat Pazar:

14.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler- Küçükçekmece Sinopspor (Gümüşhane Yenişehir)

14.00 Ayvalıkgücü Belediyespor-Artvin Hopaspor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

14.00 Mardin 1969- Malatya Arguvan SK (Mardin 21 Kasım)

14.00 Edirnespor-İnegöl Kafkasspor (Edirne 25 Kasım)

14.00 Kırıkkalegücü-Talasgücü Belediyespor (Başpınar)

14.00 Aliağa Futbol-52 Orduspor (Aliağa Atatürk)

2. Grup:

25 Şubat Pazar:

14.00 Pazarspor- Efeler 09 (Pazar İlçe)

14.00 Amasyaspor-Kemerkent Bulvarspor (12 Haziran)

14.00 Eynesil Belediyespor-Hacettepe 1945 SK (Eynesil İlçe)

14.00 Silifke Belediyespor-Elazığspor (Silife Şehir)

14.00 Ergene Velimeşespor- Karşıyaka (Mustafa Kemal Atatürk)

14.00 TPAO Batman Petrolspor- Anadolu Üniversitesi (Batman)

14.00 Turgutluspor- Kelkit Hürriyetspor (Turgutlu 7 Eylül)

3. Grup

24 Şubat Cumartesi:

14.00 Akhisarspor-1922 Konyaspor (Spor Toto Akhisar)

25 Şubat Pazar:

13.00 Büyükçekmece Tepecikspor- Fatsa Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş)

14.00 Belediye Kütahyaspor-Silivrispor (Dumlupınar)

14.00 Onvo Ağrı 1970-Bayburt Özel İdarespor (Vali Lüftü Yiğenoğlu)

14.00 Kuşadasıspor-Karaköprü Belediyespor (Kuşadası Özer Türk)

14.00 Darıca Gençlerbirliği-Osmaniyespor FK (Darıca İlçe)

14.00 Erbaaspor-Sivas Dört Eylül (Erbaa İlçe)

4. Grup:

24 Şubat Cumartesi:

14.00 Çankaya-Sebat Gençlikspor (Osmanlı)

14.00 Sultanbeyli Belediyespor-Adana 1954 FK (Sultanbeyli Gölet)

25 Şubat Pazar:

13.00 Muş 1984 Muşspor-Bursa Yıldırımspor (Muş Şehir)

14.00 23 Elazığ FK-Çatalcaspor (Elazığ Doğukent)

14.00 Siirt İl Özel İdaresi-Tokat Belediye Plevnespor (Kurtalan İlçe)

14.00 Orduspor 1967-Bergama Sportif Faaliyetler (Yeni Ordu)

14.00 Alanya Kestelspor-Balıkesirspor (Alanya Milli Egemenlik)

İlk Yorumu Sen Yaz
code
Tercüme