FUTBOL
Giriş Tarihi : 02-12-2022 13:28   Güncelleme : 02-12-2022 13:40

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Spor Toto 1. Lig:

2 Aralık Cuma:

20.00 Eyüpspor-Tuzlaspor (Eyüp)

3 Aralık Cumartesi:

13.30 Bodrumspor-Gençlerbirliği (Bodrum İlçe)

13.30 Bandırmaspor-Altınordu (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Samsunspor-Denizlispor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

19.00 Sakaryaspor-Erzurumspor FK (Yeni Sakarya Atatürk)

4 Aralık Pazar:

13.30 Manisa FK-Keçiörengücü (Mümin Özkasap)

16.00 Adanaspor-Göztepe (Yeni Adana)

19.00 Altay-Boluspor (Alsancak Mustafa Denizli-Ev sahibi takım seyircisiz)

5 Aralık Pazartesi:

20.00 Rizespor-Pendikspor (Çaykur Didi)

TFF 2. Lig:

Beyaz Grup:

3 Aralık Cumartesi:

14.00 Bursaspor-Şanlıurfaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

4 Aralık Pazar:

13.30 Çorum FK-Menemen FK (Çorum Şehir)

14.00 Sivas Belediyespor-Düzcespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

14.00 Amed Sportif Faaliyetler-24 Erzincanspor (Stadı belli değil)

14.00 Esenler Erokspor-İnegölspor (Esenler Erokspor)

14.00 Ankaraspor-Bayburt Özel İdare (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.00 Nazilli Belediyespor-Somaspor (Nazilli İlçe)

14.00 Afyonspor-Arnavutköy Belediyespor (Zafer)

14.00 Batman Petrolspor-Isparta 32 (Batman Yeni Şehir)

Kırmızı Grup:

3 Aralık Cumartesi:

14.00 Ankara Demirspor-Kastamonuspor (TCDD Ankara Demirspor)

14.00 Kocaelispor-Etimesgut Belediyespor (Kocaeli)

14.00 Serik Belediyespor-Diyarbekirspor (Titanic Mardan)

14.00 Sarıyer-İskenderunspor (Yusuf Ziya Öniş)

14.00 Bucaspor 1928-Vanspor FK (Yeni Buca)

4 Aralık Pazar:

13.00 Fethiyespor-Kırklarelispor (Fethiye İlçe)

14.00 Kırşehir FK-Karacabey Belediyespor (Kırşehir Ahi)

14.00 Uşakspor-Zonguldak Kömürspor (Uşak 1 Eylül)

14.00 Balıkesirspor-Adıyaman FK (Balıkesir Atatürk)

14.00 Pazarspor-1461 Trabzon FK (Pazar İlçe)

TFF 3. Lig:

1. Grup:

3 Aralık Cumartesi:

14.00 Şile Yıldızspor-Belediye Derincespor (Şile)

14.00 Yomraspor-Çatalcaspor (Yomra İlçe)

14.00 Karşıyaka-Yeni Mersin İdmanyurdu (Alsancak Mustafa Denizli)

4 Aralık Pazar:

14.00 1954 Kelkit Belediyespor-52 Orduspor FK (Kelkit İlçe)

14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Elazığspor (Faruk Çelik)

14.00 1922 Konyaspor-Edirnespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

14.00 Eskişehirspor-Belediye Kütahyaspor (Eskişehir Yeni)

14.00 Hacettepe 1945-Nevşehir Belediyespor (Osmanlı)

14.00 Ağrı 1970-Amasyaspor FK (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

2. Grup:

3 Aralık Cumartesi:

14.00 Turgutluspor-Kuşadasıspor (Turgutlu 7 Eylül)

4 Aralık Pazar:

14.00 Ofspor-Karaman FK (Of İlçe)

14.00 Iğdır FK-Bayrampaşaspor (Iğdır Şehir)

14.00 Orduspor 1967-Gümüşhane Sportif Faaliyetler (Yeni Ordu)

14.00 Darıca Gençlerbirliği-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Darıca İlçe)

14.00 23 Elazığ FK-Ayvalıkgücü Belediyespor (Elazığ Doğukent)

14.00 Kahramanmaraşspor-Ergene Velimeşespor (Merkez Spor Kompleksi)

14.00 Alanya Kestelspor-Eynesil Belediyespor (Alanya Milli Egemenlik)

3. Grup:

3 Aralık Cumartesi:

14.00 Efeler 09 FK-Niğde Anadolu FK (Adnan Menderes)

4 Aralık Pazar:

13.00 Siirt İl Özel İdaresi-Beyoğlu Yeni Çarşı (Siirt Atatürk)

14.00 Akhisarspor-Kepez Belediyespor (Spor Toto Akhisar)

14.00 Osmaniyespor FK-Çankaya FK (7 Ocak)

14.00 Bursa Yıldırımspor-68 Aksaray Belediyespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

14.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Muş 1984 Muşspor (Tepecik Şenol Güneş)

14.00 Sapanca Gençlikspor-Bergama Belediyespor (Sapanca Atatürk)

14.00 Erbaaspor-Fatsa Belediyspor (Erbaa İlçe)

14.00 Malatya Arguvanspor-Artvin Hopaspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

Kadın Futbol Süper Ligi:

A Grubu:

4 Aralık Pazar:

12.00 Beşiktaş-Karadeniz Ereğli Belediyespor (Fulya Hakkı Yeten Spor Tesisleri)

12.00 Fatih Vatanspor-Fatih Karagümrük (Fatih Mimar Sinan)

12.00 Hakkarigücüspor-Altay (Merzan Şehir)

14.00 Dudullu-ALG Spor (Dudullu)

B Grubu:

3 Aralık Cumartesi:

15.00 Fenerbahçe-Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET (Beylerbeyi 75. Yıl)

4 Aralık Pazar:

12.00 Adana İdmanyurduspor-1207 Antalyaspor (Muharrem Gülergin)

12.00 Amed Sportif Faaliyetler-Ataşehir Belediyespor (Amedspor Tesisleri)

12.00 Kireçburnu-Trabzonspor (Çayırbaşı)

12.00 Konak Belediyespor-Galatasaray (İzmir Atatürk 1 Nolu Yan Saha)

 
AdminAdmin