FUTBOL
Giriş Tarihi : 25-11-2022 09:21   Güncelleme : 25-11-2022 09:29

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

1. Lig

25 Kasım Cuma:

20.00 Denizlispor-Bodrumspor (Denizli Atatürk)

26 Kasım Cumartesi:

13.30 Tuzlaspor-Yeni Malatyaspor (Sancaktepe 15 Temmuz)

16.00 Boluspor-Sakaryaspor (Bolu Atatürk)

19.00 Gençlerbirliği-Rizespor (Eryaman)

27 Kasım Pazar:

13.30 Pendikspor-Eyüpspor (Pendik)

13.30 Keçiörengücü-Samsunspor (Aktepe)

16.00 Erzurumspor FK-Bandırmaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

19.00 Göztepe-Altay (Gürsel Aksel)

28 Kasım Pazartesi:

20.00 Altınordu-Manisa FK (Bornova Aziz Kocaoğlu)

2. Lig

Beyaz Grup

26 Kasım Cumartesi:

14.00 Menemen FK-Batman Petrolspor (Menemen İlçe)

14.00 Arnavutköy Belediyespor-Bursaspor (Bolluca)

27 Kasım Pazar:

14.00 Bayburt Özel İdare-Esenler Erokspor (Bayburt Genç Osman)

14.00 İnegölspor-Amed Sportif Faaliyetler (İnegöl İlçe)

14.00 24 Erzincanspor-Sivas Belediyespor (Erzincan 13 Şubat)

14.00 Isparta 32 Spor-Afyonspor (Isparta Atatürk)

14.00 Şanlıurfaspor-Nazilli Belediyespor (11 Nisan)

14.00 Tarsus İdmanyurdu-Ankaraspor (Tarsus İlçe)

Düzcespor-Çorum FK maçı Düzce'de meydana gelen deprem nedeniyle ertelendi.

Kırmızı Grup

26 Kasım Cumartesi:

14.00 Karacabey Belediyespor-Kocaelispor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

14.00 Etimesgut Belediyespor-Ankara Demirspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

27 Kasım Pazar:

14.00 1461 Trabzon FK-Balıkesirspor (Ortahisar Yavuz Selim)

14.00 Adıyaman FK-Uşakspor (Adıyaman Atatürk)

14.00 Zonguldak Kömürspor-Bucaspor 1928 (Karaelmas Kemal Köksal)

14.00 Vanspor-Sarıyer (Van Atatürk)

14.00 İskenderunspor-Serik Belediyespor (7 Ocak)

14.00 Diyarbekirspor-Kırşehir FK (Seyrantepe 2 Nolu Çim Saha)

14.00 Fethiyespor-Pazarspor (Fethiye İlçe)

14.00 Kırklarelispor-Kastamonuspor (Kırklareli Atatürk)

3. Lig

1. Grup

27 Kasım Pazar:

13.00 Çatalcaspor-1954 Kelkit Belediyespor (Çatalca İzzettin)

14.00 Amasyaspor FK-Edirnespor (12 Haziran)

14.00 Elazığspor-Hacettepe 1945 (Elazığ Doğukent)

14.00 Belediye Kütahyaspor-Karaköprü Belediyespor (Dumlupınar)

14.00 Yeni Mersin İdmanyurdu-Eskişehirspor (Mersin)

14.00 52 Orduspor-Karşıyaka (Yeni Ordu)

14.00 Belediye Derincespor-1922 Konyaspor (Belediye Derincespor)

14.00 Nevşehir Belediyespor-Şile Yıldızspor (Nevşehir Gazi)

14.00 Ağrı 1970-Yomraspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

2. Grup

27 Kasım Pazar:

14.00 Eynesil Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Vakfıkebir)

14.00 Ergene Velimeşespor-23 Elazığ FK (Mustafa Kemal Atatürk)

14.00 Ayvalıkgücü Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Ayvalık Hüsnü Uğural)

14.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Turgutluspor (Başpınar)

14.00 Kuşadasıspor-Orduspor 1967 (Kuşadası Özer Türk)

14.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Iğdır FK (Gümüşhane Yenişehir)

14.00 Bayrampaşa-Ofspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

14.00 Bulvarspor-Alanya Kestelspor (Bulvar Mimar Kubilay Köse)

3. Grup

27 Kasım Pazar:

14.00 Kepez Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Kepez Hasan Doğan)

14.00 Artvin Hopaspor-Akhisarspor (Hopa İlçe)

14.00 Siirt İl Özel İdaresi-Sapanca Gençlikspor (Siirt Atatürk)

14.00 Bergama Belediyespor-Osmaniyespor FK (Bergama 14 Eylül)

14.00 Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri-Muş 1984 Muşspor (Maltepe Hasan Polat)

14.00 68 Aksaray Belediyespor-Malatya Arguvanspor (Dağılgan)

14.00 Fatsa Belediyespor-Bursa Yıldırımspor (Fatsa İlçe)

14.00 Niğde Anadolu FK-Erbaaspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi)

14.00 Çankaya FK-Efeler 09 (Osmanlı)

Kadın Futbol Süper Ligi

A Grubu

27 Kasım Pazar:

12.00 Fatih Karagümrük-Dudullu (Vefa)

12.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor-Fatih Vatanspor (Şehit Vefa Karakurdu)

14.00 ALG Spor-Hakkarigücü (Batur)

14.00 Hatayspor-Beşiktaş (Kırıkhan İlçe)

B Grubu

26 Kasım Cumartesi:

13.00 Ankara Büyükşehir Belediyesi Fomget-Kireçburnu (Osmanlı)

14.00 Fenerbahçe-Ataşehir Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

27 Kasım Pazar:

12.00 Trabzonspor-Konak Belediyespor (Trabzonspor Kadir Özcan Tesisleri)

12.00 1207 Antalyaspor-Amed Sportif Faaliyetler (Zeytinköy 1 Nolu Saha)

12.00 Galatasaray-Adana İdmanyurduspor (Florya Metin Oktay Tesisleri)

 
AdminAdmin