24 Temmuz 2024 Çarşamba
ads
DOLAR 32.85 ₺
EURO 35.73 ₺
STERLIN 42.50 ₺
G.ALTIN 2,557.58 ₺
BTC 65,921.81 $
ETH 3,472.13 $
BİST 11,056.47

Futbolda haftanın programı

FUTBOL 3236
Yayınlama: 14 Ekim 2022 Cuma 10:07 Kaynak: Haber Merkezi

Futbolda haftanın programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Spor Toto Süper Lig

14 Ekim Cuma:

20.00 Alanyaspor-Antalyaspor (Kırbıyık Holding)

15 Ekim Cumartesi:

14.30 Fatih Karagümrük-Hatayspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

17.00 Kasımpaşa-Adana Demirspor (Recep Tayyip Erdoğan)

20.00 Konyaspor-Gaziantep FK (Medaş Konya Büyükşehir Belediye)

20.00 Kayserispor-Galatasaray (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16 Ekim Pazar:

17.00 Başakşehir-İstanbulspor (Başakşehir Fatih Terim)

20.00 Beşiktaş-Trabzonspor (Vodafone Park)

17 Ekim Pazartesi:

20.00 Sivasspor-Giresunspor (Sivas 4 Eylül)

20.00Ankaragücü-Fenerbahçe (Eryaman)

Spor Toto 1. Lig

14 Ekim Cuma:

20.00 Boluspor-Denizlispor (Bolu Atatürk)

15 Ekim Cumartesi:

13.30 Manisa FK-Altay (Mümin Özkasap)

16.00 Rizespor-Eyüpspor (Çaykur Didi)

19.00 Gençlerbirliği-Keçiörengücü (Eryaman)

19.00 Altınordu-Samsunspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

16 Ekim Pazar:

13.30 Bandırmaspor-Yeni Malatyaspor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Erzurumspor FK-Bodrumspor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Göztepe-Tuzlaspor (Gürsel Aksel)

19.00 Sakaryaspor-Adanaspor (Yeni Sakarya Atatürk)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup:

15 Ekim Cumartesi:

14.00 Bayburt Özel İdare-Bursaspor (Bayburt Genç Osman)

14.30 Düzcespor-Şanlıurfaspor (Düzce 18 Temmuz)

14.30 Ankaraspor-Batman Petrolspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.00 Esenler Erokspor-Çorum FK (Esenler Erokspor-Misafir takım seyircisiz)

15.00 İnegölspor-Nazilli Belediyespor (İnegöl İlçe)

19.00 24 Erzincanspor-Somaspor (Erzincan 13 Şubat Şehir)

19.00 Menemen FK-Arnavutköy Belediyespor (Menemen İlçe)

19.00 Tarsus İdmanyurdu-Afyonspor (Tarsus İlçe)

16 Ekim Pazar:

14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Sivas Belediyespor (Seyrantepe 2 Nolu Çim Saha-Ev sahibi takım seyircisiz)

Kırmızı Grup:

15 Ekim Cumartesi:

13.00 Adıyaman FK-Ankara Demirspor (Adıyaman Atatürk)

13.00 Vanspor-Etimesgut Belediyespor (Van Atatürk)

14.00 Pazarspor-Serik Belediyespor (Pazar İlçe)

14.00 1461 Trabzon-Kocaelispor (Ortahisar Yavuz Selim)

14.30 Zonguldak Kömürspor-Kastamonuspor (Devrek İlçe)

15.00 Uşakspor-Bucaspor 1928 (Uşak 1 Eylül)

15.00 Kırklarelispor-Diyarbekirspor (Kırklareli Atatürk)

19.00 Balıkesirspor-Sarıyer (Balıkesir Atatürk)

19.00 Fethiyespor-Kırşehir Futbol (Fethiye İlçe)

19.00 İskenderunspor-Karacabey Belediyespor (Yeni Hatay)

TFF 3. Lig

1. Grup:

15 Ekim Cumartesi:

14.00 Elazığspor-Yeni Mersin İdmanyurdu (Elazığ Doğukent)

14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor (Faruk Çelik)

14.30 Hacattepe 1945-Yomraspor (Çubuk İlçe)

14.30 Nevşehir Belediyespor-52 Orduspor (3 Nolu Çim Saha)

14.30 1922 Konyaspor-Ağrı 1970 (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

15.00 Belediye Derincespor-Çatalcaspor (Belediye Derincespor Doğal Çim)

15.00 Edirnespor-Belediye Kütahyaspor (Edirne 25 Kasım)

15.00 Şile Yıldızspor-Amasyaspor FK (Şile)

19.00 Eskişehirspor-Karşıyaka (Eskişehir Yeni)

2. Grup:

15 Ekim Cumartesi:

14.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Ayvalıkgücü Belediyespor (Gümüşhane Yenişehir)

14.00Ofspor-Bulvarspor (Of İlçe)

14.00 Iğdır FK-Alanya Kestelspor (Iğdır Şehir)

14.30 Karaman FK-Eynesil Belediyespor (Kemal Kaynaş)

15.00 Kuşadaspor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Kuşadası Özer Türk)

15.00 Bayrampaşaspor-Ergene Velimeşespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

15.00 Turgutluspor-Elazığ Karakoçan FK (Turgutlu 7 Eylül)

19.00 Orduspor 1967-Kahramanmaraşspor (Yeni Ordu)

3. Grup:

15 Ekim Cumartesi:

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Siirt İl Özel İdaresi (Tepecik Şenol Güneş)

14.00 Artvin Hopaspor-Çankaya FK (Hopa)

14.00 Erbaaspor-Efeler 09 (Erbaa İlçe)

14.00 Malatya Erguvanspor-Sapanca Gençlikspor (Yeşilyurt Spor Kompleksi)

14.00 Muş 1984 Muşspor-Fatsa Belediyespor (Muş Şehir)

14.30 Kepez Belediyespor-Bergama Belediyespor (Kepez Hasan Doğan)

14.30 68 Aksaray Belediyespor-Niğde Anadolu FK (Dağılgan)

15.00 Akhisarspor-Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri (Spor Toto Akhisar)

16 Ekim Pazar:

13.30 Bursa Yıldırımspor-Osmaniyespor FK (İnegöl İlçe)

İlk Yorumu Sen Yaz
code
Tercüme