FUTBOL
Giriş Tarihi : 30-09-2022 12:23   Güncelleme : 30-09-2022 12:30

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Spor Toto Süper Lig

1 Ekim Cumartesi:

14.30 Kasımpaşa-Gaziantep FK (Recep Tayyip Erdoğan)

17.00 Ankaragücü-Başakşehir (Eryaman)

17.00 Kayserispor-Trabzonspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

20.00 Adana Demirspor-Galatasaray (Yeni Adana)

2 Ekim Pazar:

14.30 Alanyaspor-Giresunspor (Kırbıyık Holding)

14.30 Sivasspor-Hatayspor (4 Eylül)

17.00 Konyaspor-Ümraniyespor (Medaş Konya Büyükşehir)

20.00 Beşiktaş-Fenerbahçe (Vodafone Park)

3 Ekim Pazartesi:

20.00  Fatih Karagümrük-İstanbulspor (Atatürk Olimpiyat)

Spor Toto 1. Lig

1 Ekim Cumartesi:

13.30 Pendikspor-Göztepe (Pendik)

16.00 Sakaryaspor-Yeni Malatyaspor (Yeni Sakarya Atatürk)

19.00 Altay-Eyüpspor (Alsancak Mustafa Denizli)

19.00 Rizespor-Bodrumspor (Çaykur Didi)

2 Ekim Pazar:

13.30 Manisa FK-Adanaspor (Mümin Özkasap)

13.30 Bandırmaspor-Samsunspor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Boluspor-Tuzlaspor (Bolu Atatürk)

19.00 Altınordu-Keçiörengücü (Bornova Aziz Kocaoğlu)

3 Ekim Pazartesi:

20.00 Erzurumspor FK-Denizlispor (Erzurum Kazım Karabekir)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup:

1 Ekim Cumartesi:

15.30 Somaspor-Tarsus İdman Yurdu (Soma Atatürk)

15.30 Arnavutköy Belediyespor-İnegölspor (Vefa)

15.30 Nazilli Belediyespor-Ankaraspor (Nazilli İlçe)

19.00 Batman Petrolspor-Sivas Belediyespor (Batman Yenişehir)

19.00 Menemen FK-Düzcespor (Menemen İlçe)

19.00 Şanlıurfaspor-Bayburt Özel İdare (11 Nisan)

19.00 Bursaspor-Esenler Erokspor (Bursa Büyükşehir)

19.00 Isparta 32 Spor-24 Erzincanspor (Isparta Atatürk)

19.00 Afyonspor-Amed Sportif Faaliyetler (Zafer)

Kırmızı Grup:

1 Ekim Cumartesi:

15.00 Kastamonuspor-Fethiyespor (Gazi)

15.00 Etimesgut Belediyespor-1461 Trabzon FK (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.00 Ankara Demirspor-Pazarspor (TCDD Ankara Demirspor)

15.00 Serik Belediyespor-Bucaspor 1928 (Serik İsmail Oğan)

15.00 Kırşehir FK-Uşakspor (Kırşehir Ahi)

15.30 Kocaelispor-Balıkesirspor (Darıca İlçe)

15.30 Sarıyerspor-Kırklarelispor (Yusuf Ziya Öniş)

16.00 Karacabey Belediyespor-Adıyaman FK (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

19.00 İskenderunspor-Vanspor FK (Yeni Hatay)

19.00 Diyarbekirspor-Zonguldak Kömürspor (Diyarbakır)

TFF 3. Lig

1. Grup:

2 Ekim Pazar:

14.30 Karaköprü Belediyespor-Eskişehirspor (Faruk Çelik)

14.30 Elazığspor-Çatalcaspor (Elazığ Doğukent)

15.00 Hacettepe 1945-Karşıyaka (Çubuk)

15.00 1922 Konyaspor-Yomraspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

15.00 Nevşehir Belediyespor-Ağrı 1970 (3 Nolu Çim Saha)

15.30 Belediye Derincespor-Amasyaspor FK (Belediye Derincespor Doğal Çim)

15.30 Şile Yıldızspor-1954 Kelkit Belediyespor (Şile)

15.30 Edirnespor-Yeni Mersin İdmanyurdu (Edirne 25 Kasım)

15.30 Belediye Kütahyaspor-52 Orduspor FK (Dumlupınar)

2. Grup:

2 Ekim Pazar:

14.30 Yeşilyurt DÇ Ofspor-Kahramanmaraşspor (Of İlçe)

14.30 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Eynesil Belediyespor (Gümüşhane Yenişehir)

14.30 Iğdır FK-Elazığ Karakoçan FK (Iğdır İlçe)

15.00 Karaman FK-Alanya Kestelspor (Kemal Kaynaş)

15.00 Kırıkkale Büyük Anadolu-Ayvalıkgücü Belediyespor (Başpınar)

15.30 Bayrampaşaspor-Bulvarspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

15.30 Kuşadasıspor-Ergene Velimeşespor (Kuşadası Özer Türk)

19.00 Orduspor 1967-Darıca Gençlerbirliği (Yeni Ordu)

3 Grup:

2 Ekim Pazar:

14.30 68 Aksaray Belediyespor-Bergama Belediyespor (Dağılgan)

14.30 Fatsa Belediyespor-Çankaya FK (Fatsa İlçe)

14.30 Muş 1984 Muşspor-Niğde Anadolu FK (Muş Şehir)

14.30 Malatya Arguvanspor-Efeler 09 Spor FK (Yeşiltepe)

14.30 Artvin Hopaspor-Siirt İl Özel İdaresi (Hopa İlçe)

15.00 Kepez Belediyespor-Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri (Kepez Hasan Doğan)

15.30 Bursa Yıldırımspor-Erbaaspor (Minareli Çavuş)

15.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Sapanca Gençlikspor (Tepecik Şenol Güneş)

15.30 Akhisarspor-Osmaniyespor FK (Spor Toto Akhisar)

AdminAdmin