Ankaragücü
Giriş Tarihi : 06-10-2023 17:13   Güncelleme : 06-10-2023 17:16

Ankaragücü'nün istediği Selçuk Şahin'e sürpriz görev

Ankaragücü'nün istediği Selçuk Şahin'e sürpriz görev

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Vincenzo Montella'nın yardımcıları açıklandı. Daniele Russo ve Selçuk Şahin, Montella'ya yardımcı antrenör olarak görev yapacak.

TFF'den yapılan açıklamada, "Vincenzo Montella'nın A Millî Takım teknik direktörlüğü görevine getirilmesinin ardından, İtalyan çalıştırıcının yardımcılıklarını yapacak isimler de belirlendi.

Montella'nın yardımcılıklarını, teknik direktörlük kariyerinin başlangıcından itibaren kendisiyle birlikte çalışmakta olan Daniele Russo ile A Millî Takımımızın 2003 FIFA Konfederasyonlar Kupası'nda üçüncülüğü elde eden kadrosunda yer alan Selçuk Şahin yapacak." denildi.

Kaleci antrenörü Adana Demirspor'dan geldi

Montella'nın teknik ekibini de isim isim açıklayan TFF, "Teknik heyette Massimo Crivellaro ve Okan Aydıner analiz antrenörü, Pierpaolo Polino ve Vural Durmuş ise atletik performans antrenörü olarak görev alacak.

Adana Demirspor'dan Ozan Özerkan ile Eyüpspor'dan Emrah Karakovan ise millî maç dönemlerinde A Millî Takım'da kaleci antrenörü olarak görevlendirilecek." denildi. 

 
Yetginer MaydaYetginer Mayda

Admin