Ankaragücü
Giriş Tarihi : 10-04-2023 08:27   Güncelleme : 10-04-2023 08:29

Ankaragücü'nün istediği Emre Kılınç için o ismin kararı bekleniyor

Ankaragücü'nün istediği Emre Kılınç için o ismin kararı bekleniyor

Galatasaray’da gözden çıkarılan Emre Kılınç’ın geleceği hakkında son kararı Erden Timur ve Galatasaray yönetimi verecek.

Sezon başında Ankaragücü’ne kiralanan 28 yaşındaki kanat oyuncusu Emre Kılınç, Ankaragücü’nde gösterdiği performansla takımın dikkatini çekti ve bonservisinin alınması kararlaştırıldı. Kulüp başkanı Faruk Koca, Emre Kılınç’ın Galatasaray’a dönmek istemediğini ve Ankaragücü’nde kalmak istediğini açıkladı.

ERDEN TİMU'UN KARARI BEKLENİYOR

Erden Timur ile anlaşma sağlanması halinde, Galatasaray ve Emre Kılınç’ın yolları resmen ayrılacak ve Emre Kılınç kariyerine Ankaragücü’nde devam edecek. Ankaragücü yönetimi, Emre Kılınç’ın performansından memnun olduklarını ve bonservisini almak istediklerini belirtti. Bu doğrultuda Galatasaray ile yapılacak son görüşmenin ardından transferin tamamlanması bekleniyor.

Emre Kılınç, bu sezon Ankaragücü formasıyla 25 maça çıkarken, 2 gol ve 4 asistlik performans sergiledi. Ancak Galatasaray’da beklenen performansı gösterememişti. Kulüp başkanı Faruk Koca, hocamızla ve Emre Kılınç ile son bir görüşme yapacaklarını ve Galatasaray ile de görüşeceklerini belirtti. Kılınç’ın Ankaragücü’nde kalmak istemesine rağmen, Galatasaray ile anlaşma sağlanırsa bonservisinin alınması planlanıyor. Transferin önümüzdeki yaz döneminde tamamlanması bekleniyor.

 
Yetginer MaydaYetginer Mayda

Admin