Kulüpten yapılan açıklamada maça yoğun ilgi olması nedeniyle deplasman tribünü biletlerinin de satışa çıktığı duyuruldu.
Kulüpten yapılan açıklama şöyle:
"4 Eylül Pazar günü oynayacağımız Beşiktaş JK karşılaşması öncesi biletlere gösterilen yoğun ilgi nedeniyle deplasman tribünü biletleri, taraftarımız için satışa sunulmuştur."
?ref_src=twsrc%5Etfw">August 31, 2022Bilgilendirme
— MKE Ankaragücü (@Ankaragucu) Tweeti Göster
4 Eylül Pazar günü oynayacağımız Beşiktaş JK karşılaşması öncesi biletlere gösterilen yoğun ilgi nedeniyle deplasman tribünü biletleri, taraftarımız için satışa sunulmuştur.#Ankaragücü pic.twitter.com/n2DInGUZKN