Ankaragücü
Giriş Tarihi : 03-08-2023 14:21   Güncelleme : 03-08-2023 14:23

Ankaragücü'nde transfer müjdesi

Ankaragücü'nde transfer müjdesi


Ankaragücü Basın Sözcüsü Hüseyin Aytekin yurt dışından biri Avrupa kupalarından oynayan iki kanat oyuncusu ile anlaştıklarını açıkladı.

Oyuncuların kulüpleri ile ufak tefek sorunları bulunduğunu ifade eden Hüseyin Aytekin, "İki oyuncu da lig başlamadan takıma katılacak. Problem çıkmaz ise iki oyuncuda bir kaç güne Ankara'ya gelecek. Oyunculardan biri Avrupa Kupası'nda mücadele ediyor" dedi.

Takımdan gönderilebilecek oyuncular olduğunu da ifade eden Hüseyin Aytekin, "Transfer sezonu bitmeden son günler çok hareketli oluyor. Fırsat transferlerini değerlendirebiliriz. Genel hat itibari ile kanat transferleri de geldiğinde transferlerimiz tamamlanmış olacak. Biraz geciktiğimizi düşünüyorlar ama emin olsunlar takımlarında oynayan hazır oyuncuları takımımıza getireceğiz. İyi bir kadro yaptık. Yerli alternatifi olan bir takım oluşturduk.

Ligin en değerli forvetlerinden birine sahibiz. Ali Sowe... Genel hatlarıyla takımımızın iskeletini koruduk. Taraftarlarımızı anlıyorum. Heyecanlarını isteklerini emin olsun ve bize güvensinler. Ankaragücü bu sene daha keyifli bir takım olacak" şeklinde konuştu.

 
Yetginer MaydaYetginer Mayda

Admin