Ankaragücü
Giriş Tarihi : 24-03-2023 23:52   Güncelleme : 24-03-2023 23:59

Ankaragücü'nde Faruk Koca Sedat Ağçay'a ne teklif etti

Ankaragücü'nde Faruk Koca Sedat Ağçay'a ne teklif etti

Ankaragücü'nde uzun süren sessizlik son 3-4 günde bozuldu ve Sadat Ağçay ile sessiz sedasız yollar ayrılırken Tolunay Kafkas sürpriz bir şekilde teknik direktör olarak göreve getirildi.

Tolunay Kafkas'ın göreve getirilmesi ne kadar sürpriz ise 6 yıldır çeşitli kademelerde kulübe hizmet veren Sedat Ağçay'ın ayrılması da herkesi şaşırttı.

Başkan Faruk Koca ile Sedat Ağçay'ın adeta baba-oğul ilişkisi içinde olduğu ve Sedat Ağçay'ın 6 yıldır kulüpte kalmasını ise bu ilişkinin sağladığı ifade ediliyor.

Faruk Koca'dan yeni iş teklifi

Faruk Koca'nın Sedat Ağçay'ın görevine devam etmesini istediği ancak Saray'dan eski spor bakanının arasında olduğu bazı isimlerin Tolunay Kafkas'ın göreve getirilmesi yönünde telkinde bulunduğu bu gelişme sonrasında da görev değişikliğinin yapıldığı iddia edildi.

Faruk Koca'nın değişiklik sonrası Sedat Ağçay'ı kulüpte kalmasını istediği ve yurt dışında eğitim almasınını teklif ettiği ancak genç hocanın bunu kabul etmeyip kulüpten ayrıldığı gelen bilgiler arasında...

Sedat Ağçay 3 maç görevde kaldı

6 yıldır futbolculuk dahil Ankaragücü'nde çeşitli görevler yapan Sedat Ağçat Ömer Erdoğan'ın ayrılması sonrası teknik direktörlük görevine getirildi.

Sedat Ağçay Ankaragücü'nün başında 3 maça çıktı ve 2 yenilgi, 1 de galibiyet aldı.

 
Yetginer MaydaYetginer Mayda

Admin