Bursaspor
Giriş Tarihi : 04-06-2015 13:34   Güncelleme : 04-06-2015 13:34

Şener Özbayraklı F.Bahçe yolunda

Bursaspor'un sağ beki Şener Özbayraklı, Türkiye Kupası Finali sonrası arkadaşlarına, "Hakkınızı helal edin. Fenerbahçe ile anlaşmaya gidiyorum" dedi.

Şener Özbayraklı F.Bahçe yolunda

Bursaspor'un sağ beki Şener Özbayraklı, Türkiye Kupası Finali sonrası arkadaşlarına, "Hakkınızı helal edin. Fenerbahçe ile anlaşmaya gidiyorum" dedi. Yıldız oyuncu menajeriyle İstanbul'a gelip, Fenerbahçeli idarecilerle masaya oturdu.

Transferde resmen baş döndürücü bir trafik yaşanıyor. Yeni sezonda kadroyu yepyeni bir kadro oluşturmayı planlayan Fenerbahçe ise transfer çalışmalarında en agresif takımların başında geliyor.

Bursaspor'lu Fernandao'nun işini bitiren Sarı-Lacivertli ekip, Timsah'ın sağ beki Şener Özbayraklı'ya da imza attırmak üzere. Şener'in dün gece sergilediği tavır da transferin bittiğinin göstergesi. Öyle ki, Şener Türkiye Kupası Finali'nde Galatasaray'la oynanan maç sonrası takım arkadaşlarıyla bile vedalaştı.

Galatasaray'a 3-2 kaybettikleri maç sonrası Bursalı oyuncuları toplayan Şener, aynen şu ifadeleri kullandı: "Arkadaşlar hakkınızı helal edin. Yarın (bugün) milli takım kampı için İstanbul'a gideceğim. Öncesinde de Fenerbahçe ile transferimi görüşmek için masaya oturacağım. Hakkımızda hayırlısı olur inşallah."

Bonservisi 5 milyon euro

Şener, bu veda mesajı sonrası bu sabah saatlerinde İstanbul'a gelerek Fenerbahçeliler'le masaya oturdu. Anlaşma sağlanmasına kesin gözüyle bakılıyor. Fenerbahçe'nin, Şener'in sözleşmesinde yer alan, "5 milyon euro serbest kalır" maddesini kullarak, milli futbolcunun bonservisini alacağı bildiriliyor. Şener Özbayraklı akşam saatlerinde ise A Milli Takım'ın kampına katılacak.