Voleybol
Giriş Tarihi : 28-02-2022 09:56   Güncelleme : 28-02-2022 09:57

Finale Halkbank yarışır

Finale Halkbank yarışır

CEV Challenge Kupası yarı finali ikinci maçında Halkbank Panathinaikos AC ATHENS takımı ile Atina’da karşılaşacak.

Yarın (1 Mart, 2022) St.Thomas Marousi-Athens Spor Salonunda oynanacak karşılaşma TSİ 21:00’de başlayacak. Bu önemli müsabakanın hakemleri Simeon Ivanov ve Tomas Bucha.

Atina’ya giderek müsabakanın son hazırlıklarını yapan Halkbank’ta Kaptan Selçuk Keskin, bugüne kadar gösterdikleri mücadele ile final yakışan tarafın kendileri olduğunu söyledi.

Yarı finale kadar kayıpsız geldiklerini anımsatan mili pasör, “Spor takımları için sıklıkla söylenen ‘kolej takımı’ havasını yakalamış bulunuyoruz. Yarınki maç için rakibimizi tanıyoruz, kendimizi biliyoruz ve inanıyoruz, finale yakışan takımın Halkbank olduğunu düşünüyoruz” diye konuştu.

İkinci kaptan Aslan Ekşi de yarı finale gelene kadar set vermediklerini belirterek, “Atmosfer ve diğer zorluklar bizi yıldıramayacak. Birbirimize kenetlendik, buradan finalist olarak ayrılmak istiyoruz” diye konuştu.

Halkbank’ın Kübalı pasör çaprazı Fernando Hernandez, “Bu takıma, bu aileye güveniyorum. Buradan alışkanlığımızı bozmadan, set vermeden galibiyet ayrılmak ve artık finali düşünmek istiyoruz” diyerek görüş bildirdi.