B.B Erzurumspor
Giriş Tarihi : 25-02-2022 12:25   Güncelleme : 25-02-2022 12:29

Ankaragücü'nün rakibi B.B.Erzurumspor kendini favori görüyor

Ankaragücü'nün rakibi B.B.Erzurumspor kendini favori görüyor

B.B.Erzurumspor Sportif Direktörü Muzaffer Bilazer, dün yapılan antrenmandan önce basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Sportif direktör Muzaffer Bilazer de önlerinde 11 maç kaldığını hatırlatarak, “Bu ligde Erzurumspor camiası ve taraftarı olarak sağlam ayakta kaldığımızda ve dimdik ayakta durduğumuzda bu ligin ve şampiyonluğun favorisi biziz” dedi.

Erzurumspor şampiyon olacak!

Dönemi takımın yeniden Süper Lig’e dönme sezonu olarak gördüklerini anlatan Sportif Direktör Muzaffer Bilazer, “Bu kadar yaklaşmışken bu fırsatı kaçırmamamız lazım. Belki son periyotta biraz geri düştük. Özellikle şampiyonluğa oynayan takımlarda puan kayıpları bir takım duygusal düşmeye neden olabiliyor ama camia çok güçlü ve büyük bir camia. Bütün dinamiklerle bu duygusal düşmeden tekrar toparlanıp Erzurumspor’u hak ettiği yere taşımak istiyoruz.” dedi.

En büyük gücümüz taraftarımız

Taraftarın gücüne çok ihtiyaçlarının olduğunu vurgulayan Bilazer, şehirdeki futbolseverleri Ankaragücü maçına davet etti.

Bilazer, “Bizim en büyük gücümüz taraftarımız. Taraftarımızdan en büyük isteğim tahammül sınırlarını doksan dakikanın sonuna kadar taşısınlar. Takım gol attığında değil, gol atamadığında futbolcularımıza destek verip takıma sahip çıksınlar” dedi.