Süper Lig
Giriş Tarihi : 07-01-2022 09:49   Güncelleme : 07-01-2022 09:53

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı

Futbolda ikinci yarı mücadelesi çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla başlayacak.

Program şöyle:

Spor Toto Süper Lig

7 Ocak Cuma:

20.00 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor (Medical Park)

8 Ocak Cumartesi:

13.30 Gaziantep FK-Fatih Karagümrük (Kalyon)

16.00 Alanyaspor-Başakşehir (Bahçeşehir Okulları)

16.00 Kasımpaşa-Hatayspor (Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Galatasaray-Giresunspor (Nef)

9 Ocak Pazar:

13.30 Konyaspor-Sivasspor (Medaş Konya Büyükşehir)

16.00 Kayserispor-Altay (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Göztepe-Antalyaspor (Gürsel Aksel)

19.00 Rizespor-Beşiktaş (Çaykur Didi)

10 Ocak Pazartesi:

20.00 Fenerbahçe-Adana Demirspor (Ülker)

Spor Toto 1. Lig

8 Ocak Cumartesi:

13.30 Bandırmaspor-Denizlispor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Ümraniyespor-Kocaelispor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.00 Adanaspor-Bursaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 Ankaragücü-Tuzlaspor (Eryaman)

9 Ocak Pazar:

13.30 B.B.Erzurumspor-Menemenspor (Erzurum Kazım Karabekir)

13.30 Manisa FK-İstanbulspor (Mümin Özkasap)

16.00 Boluspor-Balıkesirspor (Bolu Atatürk)

19.00 Eyüpspor-Gençlerbirliği (Eyüp)

10 Ocak Pazartesi:

20.00 Altınordu-Keçiörengücü (Bornova Aziz Kocaoğlu)

Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi

A Grubu:

8 Ocak Cumartesi:

12.00 Fatih Vatanspor-Ataşehir Belediyespor (Fatih Mimar Sinan)

12.00 1207 Antalyaspor-Amed Sportif Faliyetler (Zeytinköy 1 Nolu Saha)

12.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor-Altay (Şehit Vefa Karakurdu)

12.00 Kireçburnu-Kocaeli Bayan Futbol Kulübü (Çayırbaşı)

9 Ocak Pazar:

12.00 Fenerbahçe-Ankara Büyükşehir Belediyesi Fomget (Dereağzı Tesisleri)

12.00 Hatayspor-Beşiktaş (Defne Belediyesi Atatürk)

B Grubu:

8 Ocak Cumartesi:

12.00 Sivasspor-Adana İdmanyurduspor (Cumhuriyet Üniversitesi)

12.00 Rizespor-Konak Belediyespor (Mehmet Cengiz Tesisleri)

12.00 Galatasaray-Hakkarigücü (Yeşilova Kemal Aktaş Sahası)

12.00 Trabzonspor-ALG Spor (Yavuz Selim)

13.00 Kayseri Kadın Futbol Kulübü-İlkadım Belediyesi Yabancılar Pazarıspor (Vali Nihat Canpolat Sümer)

13.00 Dudullu-Fatih Karagümrük (Dudullu)