Spor Ekranı
Giriş Tarihi : 18-12-2021 00:00   Güncelleme : 17-12-2021 20:19

Spor ekranı...Hangi maç hangi kanalda?

Spor ekranı...Hangi maç hangi kanalda?

18 Aralık 2021 Cumartesi günü televizyonda hangi spor programları ve maçlar var?

İyi seyirler.

03.30    Atlanta Hawks-Denver Nuggets    NBA TV

03.30    Boston Celtics-GS Warriors    S Sport

06.00    Portland TB-Charlotte Hornets    NBA TV

13.00    Fenerbahçe-Hatayspor    Tivibu Spor

13.00    Galatasaray-Afyon Bld.    Tivibu Spor 2 / TRT Spor 2    

13.30    Keçiörengücü - BB Erzurumspor    TRT Spor / beIN MAX 1

13.30    Kasımpaşa - Sivasspor    beIN Sports 3

15.30    Merkez Efendi Bld.-Darüşşafaka    Tivibu Spor 2

15.30    Manchester United - Brighton    S Sport

16.00    Boluspor - Ankaragücü    TRT Spor / beIN MAX 1

16.00    Rayo Vallecano - Alaves    Smart Spor

16.00    Trabzonspor - Hatayspor    beIN Sports 1

16.00    Konyaspor - Antalyaspor    beIN Sports 2

16.30    Galatasaray-OGM Orman    Tivibu Spor

17.00    Atalanta - Roma    S Sport

17.30    Bochum - Union Berlin    beIN Connect

17.30    E.Frankfurt - Mainz    beIN Connect

17.30    Greuther Fürt - Augsburg    beIN Connect

17.30    Hoffenheim - Monchengladbach    beIN Connect

17.30    Leipzig - Arminia Bielefeld    beIN Connect

18.00    Karşıyaka-Türk Telekom    Tivibu Spor 2

18.00    Aston Villa - Burnley    S Sport

18.00    Southampton - Brentford    Yayın yok

18.00    Watford - Crystal Palace    A Spor / S Sport

18.00    West Ham - Norwich City    S Sport

18.15    Real Sociedad - Villarreal    Smart Spor

19.00    Balıkesirspor - Altınordu    TRT Spor / beIN MAX 1

19.00    Galatasaray - Başakşehir    beIN Sports 1

19.00    Alanyaspor - Adana Demirspor    beIN Sports 2

20.00    Bologna - Juventus    S Sport

20.30    Hertha Berlin - Dortmund    beIN Connect

20.30    Leeds United - Arsenal    S Sport

20.30    Barcelona - Elche    Smart Spor / S Sport

22.30    Hamburg - Schalke 04    beIN Connect

22.45    Cagliari - Udinese    S Sport

23.00    Sevilla - Atletico Madrid    Smart Spor / S Sport

23.30    Gil Vicente - Sporting    S Sport