Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 16-11-2021 23:24   Güncelleme : 16-11-2021 23:26

Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş'tan Türk Telekom'a destek

Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş'tan Türk Telekom'a destek

Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş ile Taraftardan Sorumlu Asbaşkan Mehmet Soylu ve Kamu   İşleri ve Projelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Esra Özel bugün Türk Telekom'un Lokomotiv Kuban'ı ağırladığı Eurocup maçını salonda takip etti.

Niyazi Akdaş, "Tüm Ankara takımlarının başarısı ile mutlu oluyorum.  Böylesine bir Avrupa maçı ise söz konusu, Ankara takımının başarılı olmasını daha da çok istiyorum. Türk Telekom'un hem şehir sporuna hem de ülke basketboluna katkıları bir Ankaralı olarak beni gururlandırıyor." dedi.

Türk Telekom Genel Müdürü ve Türk Telekom Basketbol Kulübü Başkanı Yusuf Kıraç, Gençlerbirliği başkanı ve yönetim kurulu üyelerini locada ağırlarken, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Gençlerbirliği'ne başarılar diledi.

Kıraç: "Gençlerbirliği gibi Türk Telekom gibi Ankara ile özdeşleşmiş, bütünleşmiş iki camiayı bir arada görmek bizi mutlu ediyor. Başkan Niyazi Akdaş da bugün bizi yalnız bırakmadı. En kısa sürede Eryaman Stadı’nda biz de iade-i ziyaret gerçekleştireceğiz." dedi.

Başkan Niyazi Akdaş maçta, ülkemize dünya ve olimpiyat şampiyonlukları kazandıran Halil Mutlu ile de kısa bir süre sohbet etti.