TFF 1. Lig
Giriş Tarihi : 12-11-2021 16:53   Güncelleme : 12-11-2021 17:04

TFF 1.Lig'de 5 haftalık program açıklandı

TFF 1.Lig'de 5 haftalık program açıklandı

Spor Toto 1. Lig'de 14-18. hafta müsabakalarının programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligde 14, 15, 16, 17 ve 18. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:

14. hafta

26 Kasım Cuma:

20.00 Balıkesirspor-Manisa FK (Balıkesir Atatürk)

20.00 Gençlerbirliği- Bursaspor (Eryaman)

27 Kasım Cumartesi:

13.30 İstanbulspor-Denizlispor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

13.30 Kocaelispor-Menemenspor (Kocaeli)

16.00 Boluspor-Eyüpspor (Bolu Atatürk)

19.00 Samsunspor-Adanaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

28 Kasım Pazar:

13.30 Keçiörengücü-Ümraniyespor (Aktepe)

19.00 Altınordu-Ankaragücü (Bornova Aziz Kocaoğlu)

29 Kasım Pazartesi:

20.00 Tuzlaspor-B.B.Erzurumspor (Vefa)

15. hafta

4 Aralık Cumartesi:

13.30 B.B.Erzurumspor-İstanbulspor (Erzurum Kazım Karabekir)

13.30 Bandırmaspor-Gençlerbirliği (Bandırma 17 Eylül)

19.00 Adanaspor-Tuzlaspor (Yeni Adana)

5 Aralık Pazar:

13.30 Ümraniyespor-Boluspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

13.30 Manisa FK-Kocaelispor (Stat henüz açıklanmadı)

16.00 Altınordu-Samsunspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

19.00 Denizlispor-Bursaspor (Denizli Atatürk)

6 Aralık Pazartesi:

20.00 Ankaragücü-Balıkesirspor (Eryaman)

20.00 Menemenspor-Keçiörengücü (Menemen İlçe)

16. hafta

10 Aralık Cuma:

20.00 Kocaelispor-B.B.Erzurumspor (Kocaeli)

20.00 Gençlerbirliği-Denizlispor (Eryaman)

11 Aralık Cumartesi:

13.30 Boluspor-Adanaspor (Bolu Atatürk)

13.30 Keçiörengücü-Bandırmaspor (Aktepe)

16.00 Tuzlaspor-Menemenspor (Vefa)

19.00 Balıkesirspor-Ümraniyespor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Bursaspor-Manisa FK (Bitci Timsah Park)

12 Aralık Pazar:

16.00 İstanbulspor-Eyüpspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 Samsunspor-Ankaragücü (Samsun Yeni 19 Mayıs)

17. hafta

14 Aralık Salı:

13.30 Manisa FK-Keçiörengücü (Stat henüz açıklanmadı)

13.30 B.B.Erzurumspor-Gençlerbirliği (Erzurum Kazım Karabekir)

19.00 Altınordu-Kocaelispor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

15 Aralık Çarşamba:

13.30 Bandırmaspor-Balıkesirspor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Samsunspor-Boluspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

19.00 Menemenspor-Denizlispor (Menemen İlçe)

19.00 Eyüpspor-Tuzlaspor (Eyüp)

16 Aralık Perşembe:

13.30 Ümraniyespor-Bursaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

19.00 Adanaspor-İstanbulspor (Yeni Adana)

18. hafta

18 Aralık Cumartesi:

13.30 Keçiörengücü-B.B.Erzurumspor (Aktepe)

16.00 Boluspor-Ankaragücü (Bolu Atatürk)

19.00 Balıkesirspor-Altınordu (Balıkesir Atatürk)

19 Aralık Pazar:

13.30 Gençlerbirliği-Menemenspor (Eryaman)

16.00 Tuzlaspor-Manisa FK (Vefa)

16.00 Bursaspor-Bandırmaspor (Bitci Timsah Park)

19.00 Kocaelispor-Eyüpspor (Kocaeli)

20 Aralık Pazartesi:

20.00 Denizlispor-Ümraniyespor (Denizli Atatürk)

20.00 İstanbulspor-Samsunspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)