MKE Ankaragücü
Giriş Tarihi : 03-11-2021 16:44   Güncelleme : 03-11-2021 16:46

Faruk Koca Ali Erdoğan'a konuştu...'10 bin kişi statta olacak'

Faruk Koca Ali Erdoğan'a konuştu...'10 bin kişi statta olacak'

Ankaragücü Kulübü Başkanı Faruk Koca,  lider Ümraniyespor ile cumartesi günü oynayacakları maçın önemli olduğunu belirterek “Taraftarlarımızın büyük ilgi gösterdiğini hissediyorum.10 bin kişi bu maçta  futbolcularımızın yanında olacaktır” dedi.

Koca, Yurtspor yazarı Ali Erdoğan’a yaptığı açıklamada Eyüpspor maçını şanssız bir şekilde kaybettiklerini artık bu maçın geride kaldığını belirterek şunları söyledi:

 “Bizim hedefimiz süper lig. Bu nedenle her maç final. Bu hafta  lider Ümraniyespor ile karşılaşacağız .Galip geleceğimize inanıyorum. Şampiyonluğa oynayan rakiplerimi yenmemiz gerekir. İleride ikili averaj  durumu da söz konusu olur. Bu kritik maçta taraftarlarımızın yoğun ilgi gösterdiğini hissediyorum.10 bin kişinin maça gelerek futbolcularımıza destek olacaklarına inanıyorum.

Bizim en büyük gücümüz taraftarlarımız. Bizi yalnız bırakmayacaklardır. Taraftarlardan isteğim maç sonuna kadar takıma sahip çıksınlar. Taraftarımıza layık olmak için  çalışıyoruz. Mutlu sona birlikte ulaşacağız”