Güncel
Giriş Tarihi : 06-10-2021 09:40   Güncelleme : 06-10-2021 09:45

PSG'de sular durulmuyor

PSG'de sular durulmuyor

Lionel Messi, Neymar, Mbappe, Icardi, Di Maria, Ramos ve Gianluigi Donnarumma gibi birçok yıldızı kadrosunda bulunduran PSG'de sular durulmuyor. 

Lionel Messi'nin kadroya dahil olmasıyla özellikle Kylian Mbappe'nin ikinci plana düştüğü ve Fransız yıldızın bu durumdan memnun olmadığı hem Fransız ve İspanyol basınında sık sık gündem oldu.

Yaz transfer döneminde dünya devi Real Madrid'in kadrosuna katmak için girişimlerde bulunduğu Mbappe, RMC Sport televizyon kanalıyla yaptığı ve tamamı yarın yayımlanacak röportajda, o dönemde PSG ile sözleşmesini uzatmak istemedi belirtilmişti.

Yaz transfer döneminde dünya devi Real Madrid'in kadrosuna katmak için girişimlerde bulunduğu Mbappe, RMC Sport televizyon kanalıyla yaptığı röportajda, o dönemde PSG ile sözleşmesini uzatmak istemedi belirtilmişti.

Real Madrid Başkanı Florentino Perez, son dönemde ismi sık sık Real Madrid ile anılan yıldız futbolcu Mbappe ile ilgili açıklamalarda bulundu. Perez, Ocak ayında transferi sonuçlandırmak istediklerini dile getirdi.

 Marca'da yer alan habere göre İspanyol basınına konuşan Florentino Perez, Ocak ayında Mbappe ile ilgili güzel haberlerinin olabileceğini dile getirdi ve "Mbappe transferiyle ilgili her şeyi, 1 Ocak'ta çözmüş olmayı umuyoruz." ifadelerinde bulundu.

Yıldız futbolcu, Paris ekibinde çıktığı 174 maçta 133 gol atıp, 63 asist yaptı.