Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 17-09-2021 22:32   Güncelleme : 17-09-2021 22:35

Gençlerbirliği'nin altyapısına cambaz katkısı geldi

Gençlerbirliği'nin altyapısına cambaz katkısı geldi

Gençlerbirliği’nin altyapıdaki eğitim ekibine katılan antrenör Nuri Yakupoğlu, minik ve genç futbolcu adaylarını geleceğin yıldızları yapmak için kolları sıvadı.

Futbol çevrelerinde ‘Canbaz Nuri’ olarak tanınan Nuri Yakupoğlu, daha önceki dönemlerde, Ankaragücü ve Ankaraspor’un alt yaş gruplarında uzun süreler görev almış, çocukların, teknik, taktik ve oyun disiplini gibi konularda gelişimine katkı sağlamıştı.

Gençlerbirliği’nin altyapı konusunda Türkiye’de önemli bir yere sahip olduğunu vurgulayan Yakupoğlu, şöyle konuştu:

“Buradan birçok oyuncu yetişti, önemli kulüplere gitti. Şimdi de bu sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen yüzlerce futbola meraklı çocuk ve genç bizlerle birlikte. Yarın futbol okulları için yeni ve güzel bir adım daha atılıyor. Hem benim grubumda hem diğer yaş gruplarında çok yetenekli ve yakın zamanda yıldız olacak çocuklar mevcut. Beştepe’de yeni bir yönetim ve yeni anlayış var. Futbolculuğu ve antrenörlüğü ile örnek bir isim olan Cüneyt Memişoğlu’nun koordinatörlüğünde, antrenör ekibindeki tüm arkadaşlarımla birlikte Beştepe’yi yetenekli ve yıldız futbolcu yetiştirme konusunda en iyi noktaya taşımaya çalışacağız.”