Ankaragücü
Giriş Tarihi : 05-08-2021 08:36   Güncelleme : 05-08-2021 08:38

Ankaragücü'nde Alican Peçenek gelişmesi

Ankaragücü'nde Alican Peçenek gelişmesi

Ankaragücü’nde Fatih Mert döneminde başkan danışmanı olarak görev yapan efsanevi kalecilerden merhum Arif Peçenek'in oğlu Alican Peçenek, görevinden ayrıldı.

Alican Peçenek’in paylaşımı şöyle:

”Gördüğüm lüzum üzerine, içine doğduğum, varlığı ile büyüdüğüm, babadan oğula miras kalan ve her daim sevgisi gönlümde olan, biricik kulübüm Ankaragücü’ndeki görevimdem bugün itibarı ile ayrılmış bulunuyorum.

Bu büyük camiada görev almama vesile olan Başkanım Fatih Mert’e ve yönetim Kurulumuza, en zor ve en hassa günlerde bir çok şey paylaştığım çalışma arkadaşlarıma ve her zaman her koşulda desteklerini esirgemeyen büyük taraftarımıza şükranlarımı sunuyorum.

Hakkımda yapılan kara propaganda ve bilinçli yanlış bilgilendirme hakkında konuşmak yerine sessiz kaldıysam bu arma içindir. Bu büyük armanın altında çalışmak her zaman büyük bir şereftir. Kimse saygınlığını kendi elleri ile teslim etmedikçe kaybetmez.

Kulübümüzün, İmalat-ı Harbiye ruhu, muzaffer tarihi, vazgeçilmez değerleri ve siz büyük Ankaragücü taraftarı ile en kısa sürede hakkettiği yer olan Süper Lig’e yükselmesini umuyor, saygılarımı sunuyorum.

Bastır Ankaragücü.”