Ankaragücü
Giriş Tarihi : 04-04-2021 22:26   Güncelleme : 04-04-2021 22:30

Fatih Mert galibiyeti ve Konyaspor ile Gençlerbirliği maçlarını değerlendirdi

Fatih Mert galibiyeti ve Konyaspor ile Gençlerbirliği maçlarını değerlendirdi

Ankaragücü Başkanı Fatih Mert Antalyaspor galibiyeti sonrası Antalyaspor maçından alınan 3 puanın kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Çok önemli bir galibiyet aldıklarını ifade eden Mert, "Çok kritik bir haftaydı. Rakiplerimizin de puan aldığı bir haftaydı. Antalyaspor güçlü bir rakipti... Bizim takımda kontrollü oynadı. 3 puanı aldık. Bunun için çok mutluyuz.

Önümüzdeki hafta Konyaspor ve Gençlerbirliği ile oynayacağız. Bu iki maç da çok önemli. İstediğimiz puanları alırsak rahatlarız.

Futbolcularla ve teknik ekiple görüştüğümüz zaman maç maç gitmemizin futbolcular üzerinde daha az baskı olduğu görüşünde birleştik. Daha önce bu konuda hataları yaptık. Seri istemek takım üzerinde baskı yaratıyor.

Önümüzde Konyaspor maçı var. Burada hedefimiz 3 puan.  Konyaspor'u yenersek sonra da Gençlerbirliği maçına bakacağız" dedi.

Bu arada Fatih Mert sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Futbolcularımızı ve teknik ekibimizi tebrik ediyorum. Bu galibiyeti takımında 1 yıldır ayrı kalan taraftarlarımıza armağan ediyoruz. 
GURURLUYUZ GÜÇLÜYÜZ ANKARAGÜÇLÜYÜZ" ifadelerini kullandı.