Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 12-01-2021 20:18   Güncelleme : 12-01-2021 20:29

Berat Ayberk Özdemir'de şok

Berat Ayberk Özdemir'de şok

Trabzonspor’un 2.5 milyon euro karşılığında Gençlerbirliği'nden transfer ettiği Berat Özdemir'in Trabzon'da yapılan korona virüs testinin pozitif çıktığı ifade edildi.

Yaklaşık 15 gün önce testi pozitif çıkan ve evinde karantina altında olan Berat Ayberk Özdemir'in son iki testi negatif çıkınca Gençlerbirliği yöneticileri ve takım arkadaşları ile vedalaşıp Trabzon'a gitmişti.

Otele yerleşen ve dinlenmeye çekilen oyuncu için günün ilk saatlerinde test uygulandı. Gelen bilgilere göre oyuncunun testinin yine pozitif çıktığı ve antrenmana alınmadığı öğrenildi.

Genç oyuncunun testinin pozitif çıkması şok etkisi oluştururken yarın yine teste gireceği öğrenildi. Berat'ın antrenmanlara katılması için 2 kez negatif sonuç vermesi gerekiyor.

Diğer yandan Berat Ayberk Özdemir, Trabzon'a gitmeden önce dün, İlhan Cavcav Tesisleri'ne giderek takım arkadaşları ve başkan Murat Cavcav'ın da içinde olduğu yöneticilerle vedalaşmıştı.

Başkan Murat Cavcav ile takım arkadaşları ile vedalaşırken maskesiz olduğu gözleen Berat Ayberk Özdemir'in arkadaşlarına korona virüs bulaştırıp bulaştırmadığı önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak.