Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 21-11-2020 19:20   Güncelleme : 21-11-2020 19:24

Gençlerbirliği'nde Mustafa Kaplan yenilgiyi hatalara bağladı

Gençlerbirliği'nde Mustafa Kaplan yenilgiyi hatalara bağladı

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Mustafa Kaplan, "Bugün ne yazık ki özellikle yaptığımız bireysel hatalardan dolayı maçı kaybettiğimizi düşünüyorum" dedi.

Ayağa kalkacaklarını ifade eden Kaplan "Daha güzel işler yapacağız. Oyuncularımızı daha iyi hazırlayacağız. Herkesten, camia olarak alınan 5-1'lik mağlubiyetten dolayı özür diliyoruz" diye konuştu.

Kaplan, "Farklı bir sayfa açmak istedik. Ama bugün ne yazık ki özellikle yaptığımız bireysel hatalardan dolayı maçı kaybettiğimizi düşünüyorum. Yediğimiz 3 gol de çok büyük bireysel hatalarımız oldu. Maçın kırılma anı ise 1-1 içeri girecekken, yaptığımız bireysel hatadan gelen penaltı soyunma odasına 2-1 girmemize sebep oldu. Ayağa kalkacağız. Daha güzel işler yapacağız.

Oyuncularımızı daha iyi hazırlayacağız. Çünkü sakatlıktan çıkan oyuncularımız vardı. Fizik güçleri düşük oyuncularımız vardı. Milli takımdan son gün bize katılan arkadaşlarımız oldu. Bunları düzeltip, önümüzdeki maça bakacağız. Herkes ten, camia olarak alınan 5-1'lik mağlubiyetten dolayı özür diliyoruz" ifadelerini kullandı.