Ankara Demirspor
Giriş Tarihi : 07-08-2020 09:04   Güncelleme : 07-08-2020 09:07

Ankara Demirspor iç transferde hızlı... 11 imza

Ankara Demirspor iç transferde hızlı... 11 imza

TFF 1.Lig şansını Play Off'larda kaybeden Ankara Demirspor iç transferde 11 futbolcu ile sözleşme imzaladı.

Geçen sezon çıktığı TFF 2.Lig'de başarılı bir sezon geçiren Ankara Demirspor, Ayberk Altan, Taner Koç, Kamil İçer, Ahmet Devret, Çağrı Bülbül, Serdar Eylik, Celal Çırpanlı, Mustafa Kayabaşı, Hasan Küçcük, Hakan Turan ve Kerem Hakan Vapurluoğlu ile sözleşme yeniledi.

Ümit Bozkur istifa ettiğini duyurdu

Bu arada Ankara Demirspor ile yeni sezon için anlaşma yapan teknik direktör Ümit Bozkurt istifa ettiğini duyurdu.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Ümit Bozkurt, "Bundan tam 26 sene önce profesyonel futbol hayatıma adım attığım,futbol etik ve ahlakını altyapisinda kazanıp Türk futbolunun en üst seviyesinde en iyi şekilde temsil ettiğim Ankara Demirspor Kulübü ile Sayın Başkan Haluk Yılmaz Beyefendi tarafından şahsıma yapılan teknik direktörlük görevi için anlastıgımı kulüp tarafından kamuoyuna paylaşılmıştı.

O tarihten itibaren yeni sezon için gerekli bütün çalışmaları ekibimle birlikte yürütürken Sayın Başkan Haluk Yılmaz istifa ettiği kararıni tarafıma iletmiştir.

Kendisi ile göreve geldiğim sayın Başkanın bu ani kararından sonra yeni yönetimin de alacağı kararların daha hızlı yürümesi adına tüm camianın desteğini almış olmama rağmen görevimden istifa ediyorum" ifadelerini kullandı.