Ankaragücü
Giriş Tarihi : 16-07-2020 16:34   Güncelleme : 16-07-2020 16:36

Ankaragücü'nde Gerson Rodrigues açıklaması

Ankaragücü'nde Gerson Rodrigues açıklaması

Ankaragücü Basın Sözcüsü  İsmail Atasoy Ante Kulusic ile kavga ettiği için kadro dışı bırakılan Gerson Rodrigues'in sözleşmesini fesh edeceklerini açıkladı.

Rodrigues'in affedilmesinin söz konusu olmadığını ifade eden Atasoy, "Rodrigues, yönetim kurulumuzun almış olduğu son kararla büyük bir ihtimal biz bu kararı bugün netleştireceğiz, sözleşmesini feshetme gibi bir durum olabilir. Bugün nihai kararı vereceğiz. Hukuki süreci devam ettiriyoruz, şu an görüşmeler devam ediyor ama bugün netleşir bu karar. Yönetim kurulu olarak kararımız ayrılma yönünde, nihai karar yüzde doksan bu şekilde olacak gibi. 'Ben bu takımda ilk 11'deyim ben bu takımın golcüsüyüm ben olmazsam bu iş olmaz', bu mantıkla hareket eden her zaman zarar eder.

Dolayısıyla orada oluşan haksız bir durum var o haksız durumu da biz görmezden gelemezdik. Çünkü bizim için öncelik Ankaragücü'nün başarısı."Atasoy, Galatasaray maçı öncesi yaşananların yönetimi son derece üzdüğünü belirterek, "Bu da cevapsız kalmamalıydı, yönetim kurulumuzda öncelikle kadro dışı bırakarak daha sonra da bugün vereceği nihai kararla bu işi sonuçlandırıcak" dedi.