Süper Lig
Giriş Tarihi : 31-03-2020 20:53   Güncelleme : 31-03-2020 21:02

Kulüpler Milli Dayanışma Kampanyası'na ne kadar bağış yaptı?

Kulüpler Milli Dayanışma Kampanyası'na ne kadar bağış yaptı?

Süper Lig kulüpleri, Milli Dayanışma Kampanyası'na destek oluyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlatmış olduğu Milli Dayanışma Kampanyası'na Süper Lig kulüpleri sessiz kalmadı.

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na TFF, federasyonun kuruluş tarihi olan 1923'ü temsilen 1 milyon 923 bin lira destekte bulunma kararı alındığını açıkladı.

BAŞAKŞEHİR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na Başakşehir, 2 milyon 14 bin TL katkıda bulunduklarını açıkladı.

RİZESPOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na Rizespor 500.000 TL katkıda bulunduklarını açıkladı.

KAYSERİSPOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na Kayserispor, 196 bin 600 TL ile katkıda bulunduklarını açıkladı.
DENİZLİSPOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na Denizlispor, 120 bin TL ile katkıda bulunduğunu duyurdu.

GÖZTEPE

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na Göztepe Spor Kulübü, 1 milyon TL ile katkıda bulunduklarını açıkladı.

ANKARAGÜCÜ

Ankaragücü Başkanı Fatih Mert 'Milli birliğe ve beraberliğe son derece ihtiyacımız olan bu günlerde, Cumhurbaşkanımızın başlatmış olduğu Milli Dayanışma İle Birlik kampanyasına ve Belediyelerimizin başlatmış olduğu kampanyalara bizde Ankaragücü yönetim kurulu olarak katılıyoruz. #BizBizeyeterizTürkiyem' açıklamasında bulundu.