Ankaragücü
Giriş Tarihi : 16-12-2014 15:15   Güncelleme : 16-12-2014 15:15

A.Gücü'nde taraftara altyapıdan açlık grevi desteği!

Taraftarın açlık grevinin ardından Ankaragücü'nün altyapı futbolcularına yemek bile veremediği ortaya çıktı.

A.Gücü'nde taraftara altyapıdan açlık grevi desteği!

104 yıllık kulüp kan ağlıyor. Taraftarın açlık grevinin ardından Ankaragücü'nün altyapı futbolcularına yemek bile veremediği ortaya çıktı. Aç bir şekilde antrenmanlara çıkan futbolculara Sarı-Lacivertlilere gönül veren ve açlık grevi yapan taraftarlar yemek servisi yapıyor.

Türkiye'nin en köklü kulüplerinden olan Ankaragücü zor günler yaşıyor. Ekonomik krizde olan Sarı-Lacivertlilerin altyapıda oynayan futbolcularına bile yemek veremediği ortaya çıktı. Gönül verdikleri takımın maddi sıkıntısa dikkat çekmek için 24 gündür açlık grevinde olan bir grup Ankaragücü taraftarı altyapıdaki futbolculara yardım etmek için kolları sıvadı.

Kendi elleriyle yemek yaptılar

Ankaragücü'nün altyapısında oynayan futbolculara kulüp sadece kahvaltı servisi yapabiliyor. Tesislerde öğlen ve akşam yemeği çıkmıyor. Bu sebeple futbolcular idmanlara aç çıkmak zorunda kalıyor. 24 gündür çadırda kalan ve açlık grevinde olan Ankaragücü taraftarı takımlarının altyapısında top koşturan geleceğin futbolcularına yardım için kolları sıvadı. Sarı-Lacivertliler, tesislerdeki durum düzelene kadar futbolculara öğlen ve akşam yemeği servisi yapmaya karar verdi.