Voleybol
Giriş Tarihi : 13-03-2020 09:42   Güncelleme : 13-03-2020 09:42

Halkbank ligi Tokat’ta bitirecek

Halkbank ligi Tokat’ta bitirecek

AXA Sigorta Efeler Liginde normal lig etabı yarın (14 Mart, Cumartesi) karşılaşmalarla sona erecek. Sonraki aşama ise playoff’lar olacak.

Playoff eşleşmelerinde kendisine iyi bir yer edinmek isteyen Halkbank, son haftayı Tokat Belediye Plevne deplasmanında geçirecek. Saat 15:00’te başlayacak karşılaşma, Tokat Ali Yücel Spor Salonunda oynanacak. Karşılaşmayı Ozan Çağı Sarıkaya ve Gürhan Gül hakem ikilisi yönetecek.

Lig bitimine girerken, Halkbank 11 galibiyetle 7, Tokat Belediye Plevne 6 galibiyetle 10.sırada bulunuyor.

Şanslı konumumuzu kullanmalıyız

Bu zorlu karşılaşmayı hafta boyunca yaptığı antrenman programı ile hazırlanan Halkbank’ta tecrübeli oyunca İbrahim Emet, iddialı olduklarını söyledi. 
Tüm dünyanın gündemdeki salgın nedeniyle teyakkuzda olduğunu dile getiren milli oyuncu, “Maçın bizim için önemi büyük ama, kapıdaki tehlike daha büyük. Milletçe, uyarıları dikkatle almalı, hijyen ve temizliğe dikkat etmeliyiz. Ülkemizin şanslı bir konumda bulunuyor, bunu kullanmalıyız. Maç sonra gelir. Ama biz yine de kendi oyunumuzu sahaya yansıtıp son maçımızdan galibiyetle ayrılmak istiyoruz. Bu isteği hayata geçirecek gücümüz ve kalitemiz var” diyerek düşüncelerini aktardı.