Reklam
Giriş Tarihi : 06-01-2020 22:28   Güncelleme : 06-01-2020 22:42

Ankara Eylül Residence Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Eylül Residence Kız Öğrenci Yurdu

Ankara eylül residence kız öğrenci yurdu aracılığı ile en kısa sürede yüksek verimlilik elde etmek ve sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmak için doğru yerde bulunuyorsunuz. Bu noktada verimliliği maksimum dereceye çıkarmak için doğru noktadasınız. Eylül Residence sizin için hem bir aile oramı sıcaklığını hem de konforu bir arada sunmaktadır. Çalışma ortamlarından yemek ihtiyacının giderilmesine kadar tüm detayları sizin için belirledik!

Odalarda Sıcak Su Var Mı?

Eylül Residence Ankara Kız Öğrenci Yurdu kapsamında her odada kesintisiz şekilde sıcak su imkanı sunulmaktadır. Ayrıca her odaya özel olarak banyo ve tuvaletin olması da rahatlığı ve konforu artırmaktadır. Bu alanları paylaşan kişilerin sayısının düşük olması verimliliği artıran detaylar arasında kendini göstermektedir. Hijyen seviyesini anında artırmaktadır. 

Odaların Temel Olanakları Nelerdir? 

Ankara eylül residence kız öğrenci yurdu kapsamında bir odada yer alan en temel imkanlar;

  • Odalarda kesintisiz ve sınırsız bir internet bağlantısı bulunuyor. 

  • İnternet bağlantısından yurt genelinde hem kablolu hem de wifi aracılığı ile istifade edebilirsiniz. 

  • Odalarda merkezi ısıtma söz konusudur. Bu nedenle kış aylarında ısıtma ile alakalı tek bir aksaklık dahi meydana gelmeyecektir. 

  • Odaların temizliği haftalık ve günlük temellerde devam ettirilmektedir. Tabi ki genel hijyen seviyesinin korunabilmesi için sizin de öğrenciler olarak yurdun hijyen kurallarına uyum sağlamanız gerekmektedir. 

  • Odalarda televizyon ve telefon de mevcuttur. Dilediğiniz gibi kullanım aşamasını tamamlayabilirsiniz. TV kapsamında uydu bağlantısı da mevcuttur. 

Siz de en kısa süre içerisinde bu oda özelliklerinden istifade etme fırsatını yakalayabilirsiniz. Kısa sürede yüksek verimlilik elde etmek için doğru yerdesiniz. 

Merkezi Konum Göz Dolduruyor!

Yurdun bu derece popüler hale gelmesinin bir diğer sebebi de kesinlikle merkezi bir konuma sahip olmasıdır. En kısa sürede merkezi konum üzerinden metro ve otobüsler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Öğrencilerin en azından ulaşım masrafından kurtulması için doğru yerde bulunuyorsunuz. Hem okula hem de sosyal aktivitelere erişim sağlarken sıkıntı yaşamamak için Eylül Residence sizin için harika bir tercih olacaktır. Eylül Residence Ankara daki kız üniversitelere çok yakındır. Lütfen ziyaret ediniz

http://eylulkizogrenciresidence.com/tr/!!302/eylul-residence-hizmetlerimiz