Güncel
Giriş Tarihi : 25-11-2019 12:18   Güncelleme : 25-11-2019 12:18

Bomber Ceket

Bomber Ceket

Ceketler her sezonda şıklığın tamamlayıcı unsuru olarak vazgeçilmezler arasında yerini alır. Bomber ceket, kolları ve bel kısmı lastikli şeritlere sahip bir nevi şişkin mont olarak tabir edilir. Genellikle ilkbahar ve sonbahar aylarında tercih edilen bu ceketler şapkasızdır. Moda dünyasında son yıllarda tercih edilen deri ceketlerin tahtına oturan ceketler, uzun yıllar bu özelliğini koruyacak gibi görünüyor. 

Sezonun En Trend Bomber Ceket Modeli

Daha ziyade pilot montu olarak da tabir edilen ceketler, özellikle skinny jeanler ile yapılan kombinler ile oldukça hoş bir görünüm sağlar. En trend olan bomber ceket renkleri asker yeşili olanlardır. Başka tarz kıyafetlerde siyah her şeyle kullanırken, bomber ceket kombinlerin de bu uyumu sağlamak mümkün değildir. Satın alırken değişik renklerini tercih etmekte fayda vardır. 

Vücut Tipine Uygun Bomber Ceket 

Çaba harcamadan şık olmak isteyenlerin ilk tercih edecekleri bir modeldir. Fakat bomber ceket, basenlerde bitmesi sebebiyle vücut şekli uygun olmayanlar tarafından tercih edilmemelidir. Kısa boylu ve basenleri olan kadınları olduklarından daha kilolu gösterdiği için tercih edilmemesi gereken bir ceket türüdür. Sırtlarında kullanılan büyük ve renkli desenleri ile de tarz yaratır. Bomber ceket arıyorsanız; https://www.cappmoda.com/bomber-ceket sayfası mükemmel seçenekleri size sunacaktır.