Reklamı Geç

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı
Bu içerik 214 kez okundu.

Basketbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

ING Basketbol Süper Ligi

26 Ekim Cumartesi

13.00 Bahçeşehir Koleji-TOFAŞ (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

15.15 Gaziantep Basketbol-Karşıyaka (Şahinbey)

17.30 Afyon Belediyespor-Beşiktaş (Prof. Dr Veysel Eroğlu)

20.00 Bursaspor-Anadolu Efes (TOFAŞ)

27 Ekim Pazar:

13.00 Büyükçekmece Basketbol-Bandırma (Gazanfer Bilge)

15.15 Galatasaray-Fenerbahçe (Sinan Erdem)

17.30 Türk Telekom-Darüşşafaka (Ankara)

28 Ekim Pazartesi:

20.00 İTÜ Basket-OGM Ormanspor (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

26 Ekim Cumartesi

14.00 Çankaya Üniversitesi-Elazığ İl Özel İdare (Ankara)

15.15 Çukurova Basketbol-BOTAŞ (Servet Tazegül)

19.30 Samsun Canik Belediyespor-OGM Ormanspor (Mustafa Dağıstanlı)




27 Ekim Pazar:

15.15 Bellona Kayseri Basketbol-Beşiktaş TRC İnşaat (Kadir Has Kongre Merkezi)

17.30 Fenerbahçe-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Metro Enerji)

28 Ekim Pazartesi:

14.00 İzmit Belediyespor-Adana Basketbol (Kocaeli Atatürk)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

25 Ekim Cuma

18.00 1881 Düzce Belediyespor-Bornova Belediyespor (Kalıcı Konutlar Merkez)

19.00 Merkezefendi Belediyespor-Yalovaspor (Pamukkale Üniversitesi)

26 Ekim Cumartesi

14.30 Final Gençlik-Gemlik Basketbol (Bursa Atatürk)

15.00 Samsunspor-Mamak Belediyespor (Mustafa Dağıstanlı)

15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Bandırma Kırmızı (Muradiye)

16.00 Balıkesir Büyükşehir Belediyespor-Akhisar Belediyespor (Kurtdereli)

16.00 Konyaspor-Fethiye Belediyespor (Selçuklu Belediyesi)

16.00 Petkimspor-Anadolu Basket (İzmir ENKA)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

25 Ekim Cuma

13.30 Nesibe Aydın-Bursa Büyükşehir (TOBB ETÜ)

18.00 BOTAŞ Gelişim-Bayraklı Belediyespor (Ankara DSİ Etlik)

18.00 Urla Belediyespor-İstanbul Üniversitesi (Urla 12 Eylül)

26 Ekim Cumartesi

15.00 Edremit Belediyesi Gürespor-Emlak Konut (Edremit)

15.30 Mardin Büyükşehir Başak-1881 Düzce Belediyespor (Yeni Artuklu)

16.00 Sakarya Yükseliş-Yalova VİP (Sakarya)

27 Ekim Pazar:

14.00 Fenerbahçe Gelişim-Mersin Üniversitesi (Metro Enerji)

17.00 Bosna 34-Antalya 07 Basketbol (Lüleburgaz Belediyesi Yıldızlar Akademisi)





basketbol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankaragücü'ne Çakır, Gençlerbirliği'ne Ulusoy
Ankaragücü'ne Çakır, Gençlerbirliği'ne Ulusoy
Trabzonspor'a Ankaragücü Alarmı!
Trabzonspor'a Ankaragücü Alarmı!
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi