Basketbol
Giriş Tarihi : 25-10-2019 08:57   Güncelleme : 25-10-2019 09:13

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

ING Basketbol Süper Ligi

26 Ekim Cumartesi

13.00 Bahçeşehir Koleji-TOFAŞ (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

15.15 Gaziantep Basketbol-Karşıyaka (Şahinbey)

17.30 Afyon Belediyespor-Beşiktaş (Prof. Dr Veysel Eroğlu)

20.00 Bursaspor-Anadolu Efes (TOFAŞ)

27 Ekim Pazar:

13.00 Büyükçekmece Basketbol-Bandırma (Gazanfer Bilge)

15.15 Galatasaray-Fenerbahçe (Sinan Erdem)

17.30 Türk Telekom-Darüşşafaka (Ankara)

28 Ekim Pazartesi:

20.00 İTÜ Basket-OGM Ormanspor (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

26 Ekim Cumartesi

14.00 Çankaya Üniversitesi-Elazığ İl Özel İdare (Ankara)

15.15 Çukurova Basketbol-BOTAŞ (Servet Tazegül)

19.30 Samsun Canik Belediyespor-OGM Ormanspor (Mustafa Dağıstanlı)




27 Ekim Pazar:

15.15 Bellona Kayseri Basketbol-Beşiktaş TRC İnşaat (Kadir Has Kongre Merkezi)

17.30 Fenerbahçe-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Metro Enerji)

28 Ekim Pazartesi:

14.00 İzmit Belediyespor-Adana Basketbol (Kocaeli Atatürk)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

25 Ekim Cuma

18.00 1881 Düzce Belediyespor-Bornova Belediyespor (Kalıcı Konutlar Merkez)

19.00 Merkezefendi Belediyespor-Yalovaspor (Pamukkale Üniversitesi)

26 Ekim Cumartesi

14.30 Final Gençlik-Gemlik Basketbol (Bursa Atatürk)

15.00 Samsunspor-Mamak Belediyespor (Mustafa Dağıstanlı)

15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Bandırma Kırmızı (Muradiye)

16.00 Balıkesir Büyükşehir Belediyespor-Akhisar Belediyespor (Kurtdereli)

16.00 Konyaspor-Fethiye Belediyespor (Selçuklu Belediyesi)

16.00 Petkimspor-Anadolu Basket (İzmir ENKA)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

25 Ekim Cuma

13.30 Nesibe Aydın-Bursa Büyükşehir (TOBB ETÜ)

18.00 BOTAŞ Gelişim-Bayraklı Belediyespor (Ankara DSİ Etlik)

18.00 Urla Belediyespor-İstanbul Üniversitesi (Urla 12 Eylül)

26 Ekim Cumartesi

15.00 Edremit Belediyesi Gürespor-Emlak Konut (Edremit)

15.30 Mardin Büyükşehir Başak-1881 Düzce Belediyespor (Yeni Artuklu)

16.00 Sakarya Yükseliş-Yalova VİP (Sakarya)

27 Ekim Pazar:

14.00 Fenerbahçe Gelişim-Mersin Üniversitesi (Metro Enerji)

17.00 Bosna 34-Antalya 07 Basketbol (Lüleburgaz Belediyesi Yıldızlar Akademisi)